Sari la conținut
Forum Roportal
midnight-ghost

Ultimul film pe care l-ati vazut

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu am incercat sa invit fete de pe forum, dar nimeni nu a vrut sa iasa cu mine. Carry on!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Left Behind-O porcarie totala!!!Jucat execrabil!!! As vrea sa-l vad pe Nic Cage cum explica el DE CE a acceptat sa joace in asemenea tampenie biblica lui Dumnezeu la judecata de apoi!laugh.png rotflmao.gif Nota 2 !!!!!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai Nic nu mai joaca in filme ok de ceva vreme. De ce te miri ca a scos iar o duda ? laugh.png

Da si mie un spoiler aicia ca sa nu mai pierd vremea cu filmul....a aterizat avionul pana la urma ? Si pe oamenii aia cine i-a disparut...Domnul ? :huh: :rot:

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai Nic nu mai joaca in filme ok de ceva vreme. De ce te miri ca a scos iar o duda ? laugh.png

Da si mie un spoiler aicia ca sa nu mai pierd vremea cu filmul....a aterizat avionul pana la urma ? Si pe oamenii aia cine i-a disparut...Domnul ? huh.pngrotflmao.gif

NNNaaaaeeeeemmmmaaaaaaa.........e simplu si pe scurt :

Cage e pilot si nevasta-sa o mare crestina credincioasa!Fiica lor e de aceiasi parere cu el legat de ma-sa:nu e intreaga la minte!

Dar...si aici e ..palpitant nevoie mare,la un moment dat incep sa dispara copii de la sugaci la adulti si batrani SUBIT!!!Doar toalele raman de pe urma lor si printre ei e si sotia lu Cage....iar el are probleme cu zborul caci si in avion au disparut o gramada inclusiv copilotul lui! Dupa ceva peripetii aeriene el trebuie sa aterizeze fortat dar nu vede un teren caci toate aeropoartele sunt inchise!!!Si atunci fi-sa face pe eroina si gaseste asa subit o magistrala in constructie unde Cage va ateriza solemn si asa se termina rahatul de film!Cu cateva cuvinte intelepte rostite de el...ca disparutii au fost luati de GOD in RAI si ei-adica aia rai si necredinciosi-au fost lasati de izbeliste!!! De unde morala e ca trebuie neaparat sa crezi in GOD DAR nu oricare altul ci NUMAI Jesus!!!! Si cu astea am incalicacat pe o sa si ti-am spus povestea acestui film cretin!  :) pope.gif

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×