Sari la conținut
Forum Roportal
monique

Supercupa Romaniei: Steaua - Dinamo

Postări Recomandate

Duminica se disputa primul meci din sezonul 2005/2006.. in acest an se vor lupta pentru trofeu Steaua si Dinamo... Meciul e transmis incepand cu ora 21:00 de TVR 1 si se va disputa pe stadionul Cotroceni...

 

STEAUA

33. Hamutovscai - 20. Ogăraru, 17. E. Baciu, 24. Ghionea, 15. Neşu - 16. Nicoliţă, 28. Lovin, 22. Paraschiv, 11. Boştină - 10. N. Dică, 19. V. Iacob

Antrenor Oleg Protasov

Rezerve: 31. M. Toma, 5. de. Bălan, 7. Opriţa, 21. A. Cristea, 27. Diniţă, 36. caeca

Absenţi: Rădoi (suspendat), Fl. Dumitru, pe. Marin, Curt, de. Goian (accidentaţi)

 

DINAMO

1. Gaev - 2. Daouda, 4. Tamaş, 5. Moţi, 3. Pulhac - 8. Fl. Petre, 6. Mărgăritescu, 19. Pleşan, 22. Vl. Munteanu - 9. Cl. Niculescu, 21. Fl. Bratu.

Antrenor Ioan Andone

Rezerve: 12. Guso, 7. Zicu, 10. Grigorie, 14. la. Goian, 17. Bălaţoi, 18. Chihaia, 20. Ad. Cristea

Absenţi: R. Ştefan (accidentat), Galamaz (nerefăcut)

 

Arbitru Cr. Balaj (Alba Iulia). Asistenţi Cr. Nica (Ploieşti), Z. Szecaely (Baia Mare).

Arbitru de rezervă sa. Colţescu (Craiova). Observatori N. Pantea, de. Petrescu (ambii Bucureşti)

 

Bilete: 400.000 de lei - tribuna I, 150.000 de lei - tribuna a II-a şi peluze

 

:good: :doh: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Na lasa ca a sfeclit-o nea Jiji cu echipa lui de Champions League cu tot...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eh, se mai intampla! Eu nu am vazut meciul, dar stiu ca a condus Steaua de 2 ori... daca merg asa si in CL, sa-au scos... pleaca si nenea Protasov... :good: :doh: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×