Sari la conținut
Forum Roportal
raducu

Metode de a cuceri o fata!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dece cer unii metode de cucerit dar iati intrebat daca leau pus vreodata in aplicare asa eram si eu cautam de nebun metode de cucerit pe net dar nu puteam sa le pun in apliare totu este sa fi tu insati fara sa te ascunzi sau sa iti ascunzi defectele cine te place te vrea asa cum esti :giverose:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dece cer unii metode de cucerit dar iati intrebat daca leau pus vreodata in aplicare asa eram si eu cautam de nebun metode de cucerit pe net dar nu puteam sa le pun in apliare totu este sa fi tu insati fara sa te ascunzi sau sa iti ascunzi defectele cine te place te vrea asa cum esti :giverose:

niciodata nu miam pus problema cum so cuceresc ofata, sa intamplat pursi simplu, insa nam cautat sami

faco strategie propie .

:giverose:

Editat de raulmaniac

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

desigur ca sunt metode si funktioneaza chiar, dar trebuie sa ai si ceva talent pt asta :giverose:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
desigur ca sunt metode si funktioneaza chiar, dar trebuie sa ai si ceva talent pt asta :giverose:

...si timp !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:giverose:

 

Mirela, gata, ajunge. Te-ai distrat destul. :giverose:

 

Metodele de cucerit nu iexista! Offf! iar am problene cu tateastura aistea. :P :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
totu este sa fi tu insati fara sa te ascunzi sau sa iti ascunzi defectele cine te place te vrea asa cum esti

 

Auzi, daca te-apuci de cautat metode de agatat pe net si te-apuci de citit tot felul de carti, inseamna ca felu` tau de-a fi si defectele tale sau calitatile tale nu sunt prea mult apreciate de cei din jur. Hai sa nu ne complacem in situatia asta, scuzandu-ne insuccesele pe "orbirea" celorlalti..."ele nu ma vad, ca yo-s deosebit!" Frate daca te gandesti la solutii inseamna ca ceva momentan cu tine nu merge asa cum ar trebui. In chestii de genu` nu e vb doar de "JBY" (just be yourself), in chestii de genu` e vorba de tact, silinta, cap si un gram de atitudine. Femeia e "cel mai complex mecanism", dar din pacate tocmai asta ii poate si aduce "distrugerea" - intotdeauna au existat hackeri ptr orice sistem! Nu cred ca e un topic prea bine facut avand in vedere ca o astfel de discutue se poate extinde pe mii si mii de post-uri...mii de situatii, mii de atitudini, mii de pareri...Femeia trebuie cucerita asa cum trebuie, ca la carte! Fiecare femeie isi are "cuprinsul", trebuie doar sa apuci sa-l "citesti" si dup-aia, fila cu fila, totu` o sa mearga...ca la carte! :giverose:

Editat de Mr. SickSpeak

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Putem spune sa sunt metode dar mai bine zis reguli. Sunt lucruri care trebuiesc spuse si care nu si de asemeni toate acestea in functie de situatii.Sunt multe de zis, cazurile sunt diverse ca si persoanele.Ceea ce e bun sau frumos pentru una nu e la fel pentru alta de aceeea trebuie sa cunosti persoana respectiva , sa stai s-o asculti, cu asta ar trebui sa incepi.Mai departe, eu zic ca ar trebui sa vezi cei place si sa exploatezi acest lucru pentru ca intretine puternic relatia.Nu uita ca o fata simte daca esti fals sa ca daca faci un lucru fa-l cu toata inima, convingerea daca nu mai bine stai si o asculti si incepi sa te obisnuiesti putin cu ea, cu stilul ei.Am sa mai adaug in lucru important si anume ca trebuie sa o tratezi ca pe o prietena , ofera-i,vorbe frumoase, apreciative si cere-i, cu sinceritate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

of...of...mai sunt si oameni care inteleg anumite lucruri...incep sa nu ma mai simt singur in cautarea omului :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare .. sunt nou pe forumul roportal ... am doar 13 ani si caut metode de a cuceri o fate ...

Ps : Pare ciudat ... dar nu e ceea ce pare :good:

 

:) ...

 

Conteaza cine esti...

Mie imi place sa fiu placuta pentru cum sunt eu si cred ca asa este pentru toti.

Nu trebuie decat sa exteriorizezi, sa arati cum (cine) esti (nu doar prin vorbe), daca te place e totul ok, daca nu, cauta pe altcineva

Dar cand vrei sa cuceresti doar de dragul meseriei, atunci vei trai experiente incomplete.

 

Daca aveti ceva in comun si vreti sa fiti impreuna totul vine de la sine.

Trebuie sa incerci sa o cunosti si sa o lasi sa te cunoasca.

Urmeaza-ti inima, dar gandeste inainte sa faci ceva.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ha ha ha ha...am citit ultimele cateva pagini scrise de la inceputul acestei luni si ma minunez... :tease: :crazy:

Sfaturi peste sfaturi, dom`ne...as vrea sa contrazic sustinatorilor ideii ca daca vrei sa cuceresti o fata trebuie `sa fii ingrijit`. Va spun sincer, sunt cel mai neingrijit tip pe care-l stiu :lol: Am parul lung...foarte rar pieptanat. Am barba....uneori nu ma rad cate o luna, sau mai mult; de obicei nu ma intereseaza cum ma imbrac si daca ma asortez sau nu [motiv pentru care de multe ori am ajuns in diverse locuri in tenisi, raiati maro si camasa albastra, de ex.; e `stilul` <<ma imbrac cu primele haine pe care le gasesc in casa>>]

 

Concluzia: sunt un tip neingrijit..cel putin asa tind sa cred eu. Nu sunt Cassanova, dar nici nu duc lipsa de fete.

 

Sfatul meu: purtati-va normal si fiti voi insiva. Asta e tot ce conteaza! Nu trebuie sa fi `cool`, nu trebuie sa fi ultimul bufon, nu trebuie sa razi la glumele ei, nu trebuie sa faci nimic special.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×