Sari la conținut
Forum Roportal
torent

Ciorapi albi la fete...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cine poarta ciorapi albi indeosebi si de ce ii prefera? In ce imprejurari va place sa aratati ca purtati ciorapi albi?

 

 

1.) Sa nu-mi fie frig la picioare!

 

2.) Cand ma incalt cu tenisi.

 

3.) Sa nu-mi transpire piciorul.

 

4.) Imi place sa fie alb ca si prosopul sau halatul de baie ca cel colorat nu-mi place.

 

5.) Eu nu "arat" in sensul ca ma laud sau iti demonstrez ca "am cravata mea, sint pioner" !!!

 

6.) Gasesc mai higienic lenjeria alba, soldatii poarta kaki sau camuflaj.

 

7.) Topic curios!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1.) Sa nu-mi fie frig la picioare!

 

2.) Cand ma incalt cu tenisi.

 

3.) Sa nu-mi transpire piciorul.

 

4.) Imi place sa fie alb ca si prosopul sau halatul de baie ca cel colorat nu-mi place.

 

5.) Eu nu "arat" in sensul ca ma laud sau iti demonstrez ca "am cravata mea, sint pioner" !!!

 

6.) Gasesc mai higienic lenjeria alba, soldatii poarta kaki sau camuflaj.

 

7.) Topic curios!!!

 

nu ma refer la faptul ca te lauzi... Te intrebam daca iti place mai mult sa porti pantaloni, blugi etc lungi pt. a nu se vedea ciorapii. Oricum ciorapii (in cazul fetelor culoarea alba se foloseste cel mai mult...) mi se par un articol important si cateodata chiar sexy...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ciorapii albi sunt de folosit la vestimentatia sport,de culoare deschisa...In nici un caz nu se pune la pantaloni negri...cum am mai vazut cazuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"moda este un moft" moda inseamna un gust asociat cu o calitate deosebita si nu in ultimul rand cu unicitatea care creaza o stare emotionala deosebita ........moda mai inseamna o asortare a tinutei vestimentale de la ceas la pantof de la ciorap la esharfa

 

ciorapi sunt un accesoriu deosebit care sigur ca pot fi utilizati la orice tinuta vestimentara

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie imi plac sosetele colorate, cu dungi (nu din acelea pana la genunchi!), cu degete, sa fie cat mai hazlii ca in rest nu am curaj sa port culori puternice sau imprimeuri. ma imveselesc atunci cand ma descalt si vad ceva colorat :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×