Sari la conținut
Forum Roportal
torent

Ciorapi albi la fete...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Albe la adidasi, sau prin casa... in rest port numai sosete colorate, cu dungi sau romburi sau modele "montane". Dar dungile imi plac cel mai mult. :cheer:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai sunt si eu :lol2: personal, nu suport sa vad pe propriile-mi picioare sosete albe....brrrrrrr. mie imi plac scurte si cat mai colorate mov, verzi, roz cu floricele etc. :haha:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce ar trebui doar fetele sa raspunda aici? :spiteful:

io daca zic ca le gasesc sexy si incitante, sunt offtopic? :cheer:

cine a zis ca e topic doar pt fete? acelasi lucru mi-a marturisit si prietenul mei... poti dezvolta putin ca ai fost cam ambiguu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am o prietena care isi ia ciorapi in dungi (pana la genunchi ) , colorati si cu tot felul de imprimeuri numai ca sa atraga atentia... si pot sa spun uneori k arata super penibil :P

si eu port uneori ...si nu mi se pare ca ar arata penibil .. e ceva mai copilaresc... e dragut ... daca o sa am o fetita ..o sa-i sugerez sa poarte asa ceva ..pana la o anumita varsta ...sunt chiar draguti

si ca sa nu fiu total off topic ...port si sosete albe ..foarte scurte .. la adidasi sau pantofi sport

Editat de s_s_s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sosetute la adidasi,da,sant dragute dar atat....am vazut fete care poarta dress alb ...si nici macar nu era asortat :P acum fiecare cu gustul lui...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sosetele albe dau femeilor o alura de scolarite :D .. lasa impresia ca ele au nevoie de protectie

nu stiu daca ati observat dar barbatilor,indiferent de varsta,le place sa protejeze femeile :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sosetele albe dau femeilor o alura de scolarite :doh: .. lasa impresia ca ele au nevoie de protectie

nu stiu daca ati observat dar barbatilor,indiferent de varsta,le place sa protejeze femeile :cry:

Sunt de o alta parere si cred ca o fata care poarta des sosete albe, implicit niste adidasi etc (o tinuta sport in general) pare mai rea, mai baietoasa etc decat una care vine in balerini sau alte chestii. Bine e importanta si firea persoanei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt de o alta parere si cred ca o fata care poarta des sosete albe, implicit niste adidasi etc (o tinuta sport in general) pare mai rea, mai baietoasa etc decat una care vine in balerini sau alte chestii. Bine e importanta si firea persoanei...

am tinuta sport si nu sunt asa de rea :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×