Sari la conținut
Forum Roportal
sclavutza

cel mai usor mod de a slabi?

Postări Recomandate

E imposibil ceea ce vrei. Nu vei obtine niciodata asa ceva. Stii de ce? Greutatea se masoara in Newtoni, cag-ele sint masura masei. :)"  Mai vrei altceva imposibil?  :)

Puteti minca ORICE daca stiti cum sa va dozati mincarea si mesele.

[snapbacca]32047[/snapbacca]

 

Offtopic: Desi as vrea sa fiu draguta cu tine, si sa-ti fac pe plac... asa, ca ai fost tu dulce... nu as putea sa-ti dau dreptate; nu pot castiga 2 cag ...in masa mea. :)

 

Sa ma laud si eu cu limba romana pe care o tot invat... Leonard Doroftei a "luat (cateva cag) in masa" si nu a mai putut boxa ....Alte "agramaticalitati" imi mai ceri?

 

Ontopic: So... faza cu ORICE nu e chiar asa... intreaba gimnastele din lotul national, cel mai bine, si vei avea o revelatie. :) Nu numai cum dozezi mancare conteaza ...ci si ceea ce dozezi. ;) Oricum, nu cred ca va sta cineva vreodata cu cantarul dupa el sa-si dozeze mancarea in asa fel incat sa nu castige in ...greutate. :) ;)"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pentru ingrasat: miere cu nuca zilnic ( vreo 250 gr.) si plimbari in aer liber, fara efort...

[snapbacca]31859[/snapbacca]

 

Pai eu vreau sa ma ingras, nu sa fac diabet... :)" :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai eu vreau sa ma ingras, nu sa fac diabet...  :)"  :)

[snapbacca]32909[/snapbacca]

 

Atunci nu minca dulciuri. Mierea in schimb e un produs natural (sau ar trebui sa fie :)" ) si e mult mai usor de tolerat de organism din punctul acesta de vedere. Cu alte cuvinte, daca consumi miere faci mult mai greu diabet daca consumi cantitati asemanatoare de zahar si dulciuri din zahar.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceva mancare pentru slabit nu stiti ;) Eu vreau sa slabesc si mananc disociat de vreo 2 luni. De 4 zile am inceput sa si alerg cam 40 min. seara. Am slabit 4 cag doar in perioada asta,putin de tot.Eu sper sa fie doar pentru inceput si sa incep sa slabesc mai mult.

Sper ca nu v-am stresat prea tare cu slabitul meu :pe si mai sper sa primesc si eu macar un raspuns. E prima data cand scriu,asa ca,macar de incurajare scrieti-mi ceva. ;)

 

se vede ca e prima data cand scriu.am facut numai gafe.SORRY

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se vede ca e prima data cand scriu.am facut numai gafe.SORRY

[snapbacca]34644[/snapbacca]

Buna elli24 si bine ai venit.....se mai intampla sa faci gafe dar nu e nimic....prima oara iarta popa :good: . Ceva retete de slabit nu prea stiu ca si eu caut :victory: dar stiu ca regimul pe care il urmezi tu este f. eficient. Spui ca ai slabit 4 cag. de cand te-ai apucat de alergat sau de cand ai inceput-o cu regimul? Daca ai dat 4 cag. de cand alergi este super bine......asa ca INAINTE cu forte proaspete.Pupici si o zi super.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna elli24 si bine ai venit.....se mai intampla sa faci gafe dar nu e nimic....prima oara iarta popa :good: . Ceva retete de slabit nu prea stiu ca si eu caut :victory: dar stiu ca regimul pe care il urmezi tu este f. eficient. Spui ca ai slabit 4 cag. de cand te-ai apucat de alergat sau de cand ai inceput-o cu regimul? Daca ai dat 4 cag. de cand alergi este super bine......asa ca INAINTE cu forte proaspete.Pupici si o zi super.

[snapbacca]34654[/snapbacca]

in primul rand merci pentru. ca mi-ai raspuns.am slabit 4 cag de cand am si inceput sa alerg.dar totusi mie in 2 luni mi se pare putin.sper ca pana la pasti sa se vada mai bine.bafta si tie si pupici.scuze ca ti-am rasp. abia acum,dar azi am vazut raspunsul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca totul e sa iti doresti cu adevarat lucrul asta, psihicul are rolul cel mai importat.

Totusi, am o mare intrebare : Despre o cura de ingrasare nu are nimeni idei .?? Asta e problema mea de cand ma stiu. Am luat de cand ma stiu tot felul de vitamine si tot nimic. (cred ca nu mi-am dorit destul :cry:)))) )

Daca aveti idei...astept !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am auzit ca regimul disociat da rezultate. varul meu a slabit si momentan se mentine, desi a tinut regimul acum cateva luni de zile bune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×