Sari la conținut
Forum Roportal
sclavutza

cel mai usor mod de a slabi?

Postări Recomandate

cind ma refer la "dieta" eu ma gindesc la un anumit mod de a minca, care este sanatos nu ceva dramatic, .............mai este si o chestie care in USA este fortat sa apara pe orice produs vindut: eticheta cu valorile nutritionale ...........Deci in momentul in care "stii" exact ce pui in gura este usor sa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
program de control al greutatii profesionist

Program de control al greutatii profesionist controlat si sub observatia unui doctor nutritionist , un program foarte bun pentru cei ce nu vor sa renunte la mancare. Garantie pe satisfacere : DACA NU FUNCTIONEAZA PENTRU DVS. VI SE DAU BANII INAPOI

Daca nu fuctioneaza vi se dau banii inapoi. gasca vesela 8) doctor nutritionist DANIELA. mesagerie dracula parc  8)

[snapbacca]31313[/snapbacca]

 

 

Si chiar te astepti sa te creada cineva? 8) :soc:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da` retete de ingrasat nu stie nimeni? :blinca:  :blinca:

[snapbacca]31552[/snapbacca]

 

Maninca cit mai mult seara, culca-te satul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Maninca cit mai mult seara, culca-te satul.

[snapbacca]31557[/snapbacca]

 

Asta garanteaza o arteroscleroza minunata din cate spun medicii.

 

ONTOPIC: raman la parerea ca nutritionistul este pentru cazuri mai serioase nu pentru puturosi care refuza sa se ridice de pe canapea si sa se opreasca din mancat.

Solutia care ar functiona pentru majoritatea persoanelor: mancare sanatoasa (proaspata si cu putine grasimi) si in limitele bunului simt (adica sa nu simti ca-ti plezneste burdihanul dupa masa :8): ), fara sa mananci innainte de culcare, sau sa dormi mai mult de 8 ore pe zi. Aaa.. sa nu uit: si miscare in aer liber. Pentru multi functioneaza de minune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asta garanteaza o arteroscleroza minunata din cate spun medicii.

 

ONTOPIC: raman la parerea ca nutritionistul este pentru cazuri mai serioase nu pentru puturosi care refuza sa se ridice de pe canapea si sa se opreasca din mancat.

Solutia care ar functiona pentru majoritatea persoanelor: mancare sanatoasa (proaspata si cu putine grasimi) si in limitele bunului simt (adica sa nu simti ca-ti plezneste burdihanul dupa masa  :8):  ), fara sa mananci innainte de culcare, sau sa dormi mai mult de 8 ore pe zi. Aaa.. sa nu uit: si miscare in aer liber. Pentru multi functioneaza de minune.

[snapbacca]31569[/snapbacca]

 

Hei, raspunsul meu e pentru cura de INGRASAT, nu de slabit. 8) Iar acest raspuns nu exclude efortul fizic... ceea ce este una dintre cele mai bune metode de eliminare a arteroscleroza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hei, raspunsul meu e pentru cura de INGRASAT, nu de slabit. 8) Iar acest raspuns nu exclude efortul fizic... ceea ce este una dintre cele mai bune metode de eliminare a arteroscleroza.

[snapbacca]31576[/snapbacca]

 

Totusi, de ce sa te chinui sa elimini ceva ce poti sa ai grija sa nu apara? Adica sa nu mananci seara (printre altele). :dee

 

8) N-am zis bine!

Sa nu te culci cu burta plina! asa e mai corect.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
8)  N-am zis bine!

Sa nu te culci cu burta plina! asa e mai corect.

[snapbacca]31647[/snapbacca]

 

Daca vrei sa slabesti da, ai dreptate. Insa daca vrei sa te ingrasi atunci e bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna intrebare aia cu ingrasatul.... ar trebui sa facem un topic. :8): 8) Si eu mai am nevoie de vreo 2 cag... si nu se prind 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna intrebare aia cu ingrasatul.... ar trebui sa facem un topic.  ::cat::  :crazy:  Si eu mai am nevoie de vreo 2 cag... si nu se prind  8)

[snapbacca]31780[/snapbacca]

 

Pot sa iti sugerez super-glue (adica lipici cu viteza de prindere mare)? :soc:" :) 8) 8)

 

PS doua cag de ce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×