Sari la conținut
Forum Roportal
SithLord

Sex-apell

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

De ceva timp sunt b

Editat de SithLord

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ideea e ca un barbat ca sa fie in erectie e foarte usor sa te folosesti de cele de mai sus , dar cu femeia e mai greu intru cat ea trebuie sa simta ca e iubita/apreciata/protejata pentru a putea face sex (exlus nimfomane ) . acum vin cu tema pentru meditatie , de ce crezi ca nu au succes revistele cu barbati goi ??? de ce nu se excita femeile la filme pentru adulti sau oricum intr-o maniera greoaie ? de ce sunt mai multe baruri de striptease pentru barbati decat pentru femei si tot asa . eu imi spun parerea din pct meu de vedere si din pct medical si psihologic care le-am studiat .

 

numai bine si scuzele de rigoare ca am postat si eu :o:

 

Nu ai auzi ca femeile să spună.. ammă ce tip mişto?

Knd un el primeşte flit pt că nu a convins că financiar mie super bine.. tot din vreau să mă simt iubită face parte?

knd respinge un tip pt că nu e aşa sau altfel tot din analiza caracterului face parte?

pe topicurile lui "Shit" (că e cu drepturi de autor) lord paote poasta oricine... orice. Eu nu nă fac răspunzător pt infantilismul altora... şi nici nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ochii patrunzatori si atitudinea putin critica putin aroganta ... mie imi plac barbatii in blugi si camasa alba fara cravata deci desfacuta la gat :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atragatoare este tinuta unui barbat. Postura corpului. Semetia.

:)

privirea...si tonusul muscular...nu ma refer la muschi cu galeata...ma refer la tonus muscular ;)

 

ochii patrunzatori si atitudinea putin critica putin aroganta ... mie imi plac barbatii in blugi si camasa alba fara cravata deci desfacuta la gat :o:

pui pariu ca ti-ar placea si unul care se imbraca preponderent in black :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:)

privirea...si tonusul muscular...nu ma refer la muschi cu galeata...ma refer la tonus muscular ;)

pui pariu ca ti-ar placea si unul care se imbraca preponderent in black :D

 

numai daca are atitudinea de care vorbeam la care sa se adauge si blandetea :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
numai daca are atitudinea de care vorbeam la care sa se adauge si blandetea :o:

nu am ajuns in varful lantului trofic prin blandete..si sincer....nu vreau sa fiu hrana ptr nimeni...in viata trebuie sa stii cand sa fi bland..si cu cine merita :D

Editat de blackkkarma_83

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
numai daca are atitudinea de care vorbeam la care sa se adauge si blandetea :o:

 

 

spontaneitatea :)

 

vezi Lord se pare ca medicina , caracteriologia si psihologii nu au dat gres : barbatii vad aspectul fizic pe cand femeia caracterul de aceea de multe ori vedem barbati urati cu femei frumoase :D pentru ca sunt tipologi diferite si de aici problemele . ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×