Sari la conținut
Forum Roportal
SithLord

Sex-apell

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:inlove: Mi-am gasit jumatatea!

Nu are nimic,acum sint la moda...amanti. :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate un simt al umorului sanatos nu o pot ghici doar cand trece pe strada pe langa mine, dar ceva ceva tot intuiesc :crazy: . Nu suport barbatii incruntati, aroganti si care isi afiseaza un aspect dur de zici ca jobul lor e sa salveze lumea in fiecare zi. Din cati astfel de barbati am cunoscut, toti erau in esenta foarte vulnerabili. Si pana la urma, indiferent ca e vorba de barbati sau femei, cred ca mai mult atrage o atitudine pozitiva, relaxata si o privire senina si zambitoare. Asta arata o persoana echilibrata in interior.

Nu ştiu dacă e vorba neapărat de o persoană echilibrată

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O:) Pe mine barbatii aroganti, care mai sunt si pusi la firul cu plumb.. ma intriga .. therefore ma atrag :blink:

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iar mie imi plac tipii care ma plac dar ma pun la punct. Si care imi creaza impresia ca sunt capabili sa preia ei controlul (maca un timp, cand lucrurile derapeaza). Adica cei care ma fac sa simt ca pot conta pe ei cand suntem in doi. Chiar daca nu e nevoie sa contez cu adevarat, senzatia aia de siguranta a lor si de stapanirea ma emotioneaza teribil.

Inteleg ca pt femei un barbat are sex-apell cand le produce o emotie (nu o secretie) care le face sa se simta femei. Ce mai vrei Sith?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iar mie imi plac tipii care ma plac dar ma pun la punct. Si care imi creaza impresia ca sunt capabili sa preia ei controlul (maca un timp, cand lucrurile derapeaza). Adica cei care ma fac sa simt ca pot conta pe ei cand suntem in doi. Chiar daca nu e nevoie sa contez cu adevarat, senzatia aia de siguranta a lor si de stapanirea ma emotioneaza teribil.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dragi mei... şi mai ales Dracele mele!

 

Speram ca spre sf acestui tiopic să aduc nişte poze de tipi şi să spun... ăsta e pt heidi, ăsta pt brotăcela..etc.

Iar ele să

Editat de SithLord

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe mine ma face sa spun "uh, sunt umeda" un barbat care are :

 

privirea

 

atitudinea

 

fizicul

 

prin exemplificare mai jos in aceeasi ordine

post-6911-1160390467_thumb.jpg

post-6911-1160391328_thumb.jpg

post-6911-1160391433_thumb.jpg

Editat de ellla

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pe mine ma face sa spun "uh, sunt umeda" un barbat care are :

 

privirea

 

atitudinea

 

fizicul

 

prin exemplificare mai jos in aceeasi ordine

 

Superb răspuns! :focus: :cheer: :focus: :blink: :o:

Fetelor şi ladies! Cine poate mai bine ca ea? Sau măcar c

Editat de SithLord

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×