Sari la conținut
Forum Roportal
Al3xx

Cat rezista femeile fara sex ?!?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu cat rezista o femeie fara, dar garantez ca mult mai mult ca un barbat!

Movule!!!Ai dreptate!!!

 

Mult timp rezista! De ce ? Ca-i rezistenta, dom`le!

Editat de Daydreamer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu cat rezista o femeie fara, dar garantez ca mult mai mult ca un barbat!

 

Movule ... ne faci rasa de ras !!! E clar ca te referi doar la tine ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu zis sa intrebe o maicuta de la manastire ... si o sa vada

Si un parinte poate ... sa vada ca si parintele poate.

 

Deci ... raspunsul e in EL ! (wow ce profund sunt la ora asta)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi se pare interesanta aceasta tema...si de aceea va rog fetelor sa va dati cu parerea/raspunsul mai jos .

Deci cat rezistati fara sex , asta insemnand fara ambitii sau ceva voit , sau lipsa partenerului .

Aveti un iubit,prieten sau sot . Cat rezistati fara a face dragoste/sex cu el ?!? ;)

 

am avut sotul plecat in statele unite timp de trei luni de zile...si am rezistat. va merge din nou la toamna, dar pentru un an si voi rezista si atunci...si stiti de ce? pentru ca il iubesc si nu concep sa simt cu alticineva aceleasi lucruri pe care le simt cu el...

dar Al3xx, cam ambigua formularea ta... cum adica sa reziste, dar nu voit, fara ambitii sau lipsa partenerului...pai daca astea trei situatii nu exista, de ce naiba sa ne abtinem?....asta nu pot sa inteleg. :wub:

aaaaa, sau ar mai fi un motiv....ca nu poate el...dragul meu atata timp cat are zece degete si-o gura si stie ce sa faca cu ele nu vad cum impotenta ar putea afecta relatia...totul se invata, daca e nevoie

tu insa trebuie sa ne lamuresti in care caz ar trebui femeile sa reziste fara sex... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu rezist cat trebuie!nu sexul e totul pentru mine!intr-o relatie stabila cred ca e necesar si vine de la sine!nu sunt adepta aventurilor si stau rau la capitolul asta!ma bazez pe ce simt in momentele alea!atata pot!!

Raspunde la intrebarile de mai jos:

1. Cat de mult iti place sexul. (senzatiile traite)

2. Cat de mult te excita cel cu care traiesti.

3. Cat de des o faceti.

4. Cat de des ti-ai dori sa o faceti.

 

Si-ar mai fi, dar sunt de ajuns si astea. Nu e nevoie sa raspunzi pe forum, ci doar pentru tine.

 

Nu stiu cat rezista o femeie fara, dar garantez ca mult mai mult ca un barbat!

Nu mai garanta. 8)

 

O femeie ce isi cunoaste propria sexualitate, nu are prejudacati, nu-si face probleme pentru toate tampeniile din lume, de gura lumii... o va face atunci cand simte nevoia, cu cine ii place.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O femeie ce isi cunoaste propria sexualitate, nu are prejudacati, nu-si face probleme pentru toate tampeniile din lume, de gura lumii... o va face atunci cand simte nevoia, cu cine ii place.

 

Las-o dracu' de prejudecata si de proprie sexualitate, nu are nici o treaba cu cat poate sta o femeie fara sa faca sex. Aici nu se discuta despre gura lumii, se discuta despre cat rezista o femeie sa faca sex.

Editat de heidy_2006

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×