Sari la conținut
Forum Roportal
Ciocârlan

Cand aveti de gand sa va casatoriti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dar de ce e musai sa te casatoresti, mai ales daca esti baiat?! (w00t)

Barbatul pierde daca se casatoreste, mai ales ca femeile incep sa isi puna parerile in practica dupa casatorie, pentru ca pana atunci erau domnisoare si aveau retineri existentiale. :swoon:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Barbatul pierde daca se casatoreste, mai ales ca femeile incep sa isi puna parerile in practica dupa casatorie, pentru ca pana atunci erau domnisoare si aveau retineri existentiale. :swoon:

Ce pierde?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai golanesc putin,....

 

Isi pierde libertatea.

 

cand am citit raspunsul tau am spus cu voce tare...ce tampenie...ma scuzi...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai golanesc putin,....

 

 

 

cand am citit raspunsul tau am spus cu voce tare...ce tampenie...ma scuzi...

 

Pai pana sa se casatoreasca barbatul face ce vrea, adica vine si pleaca atunci cand vrea si nu da explicatii despre situatia materiala, plus ca sunt destul femei disponibile pe piata, iar dupa ce se casatoreste parca e condamnat pe viata.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Isi pierde libertatea.

Deci casatoria e de fapt o puscarie.

 

cand am citit raspunsul tau am spus cu voce tare...ce tampenie...ma scuzi...

Oricine ar spune asta. De fapt nu oricine, ci doar cei care au ajuns la o anume maturitate emotionala.

 

Pai pana sa se casatoreasca barbatul face ce vrea, adica vine si pleaca atunci cand vrea si nu da explicatii despre situatia materiala, plus ca sunt destul femei disponibile pe piata, iar dupa ce se casatoreste parca e condamnat pe viata.

Cati ani ai? Chiar sunt curioasa. Barbatului i se cer explicatii atunci cand face lucruri pe care incearca sa le tina ascunse. O femeie nu va cere explicatii unui barbat care stie sa fie sincer, care are nevoie de timpul lui, alaturi de prietenii lui. Daca te casatoresti nu inseamna ca stai bot in pot, toata ziua, cu sotul sau sotia.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci casatoria e de fapt o puscarie.

 

 

Oricine ar spune asta. De fapt nu oricine, ci doar cei care au ajuns la o anume maturitate emotionala.

 

 

Cati ani ai? Chiar sunt curioasa. Barbatului i se cer explicatii atunci cand face lucruri pe care incearca sa le tina ascunse. O femeie nu va cere explicatii unui barbat care stie sa fie sincer, care are nevoie de timpul lui, alaturi de prietenii lui. Daca te casatoresti nu inseamna ca stai bot in pot, toata ziua, cu sotul sau sotia.

 

De multe ori casatoria e mai rau ca puscaria.

E bine ca m-a facut mama baiat, altfel pana acuma era musai sa ma marit si sa am si cel putin un plod.

 

In profilul meu se poate vedea cati ani am.

 

Femeilor li se pare tot timpul ca barbatii ascund cate ceva sau ca ar avea ceva de explicat, plus ca femeia ajunge sa fie interesata sa stie si la ce te gandesti, iar daca ii spui ca nu te gandesti la nimic, nu te crede.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De multe ori casatoria e mai rau ca puscaria.

E bine ca m-a facut mama baiat, altfel pana acuma era musai sa ma marit si sa am si cel putin un plod.

 

In profilul meu se poate vedea cati ani am.

 

Femeilor li se pare tot timpul ca barbatii ascund cate ceva sau ca ar avea ceva de explicat, plus ca femeia ajunge sa fie interesata sa stie si la ce te gandesti, iar daca ii spui ca nu te gandesti la nimic, nu te crede.

 

din ce ai scris tu aici reiese ca femeile isi pierd libertatea :lol:

 

hotaraste-te!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×