Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Pai e normal ca cele mai scumpe s-au terminat primele (pe site cel putin, la diverta se mai gasesc si din alea), 1400000 nu e o totusi o avere pentru nimeni si daca tot te duci acolo incerci sa stai undeva unde teoretic o sa si vezi ceva si o sa fii un pic mai "aerisit", sa ai loc sa te manifesti samd. Bine, in final daca nu se poate altfel merge si la peluza in ultimul rand, dar nu-i chiar acelasi lucru... Oricum la concertul asta vor da bani pe bilete oameni destul de ok, impresionistii vor fi eventual de vazut in sectoarele alea care pe myticket apar "not for sale".

 

In ce ma priveste, ma duc la Budapesta cu 10 zile mai devreme, pentru ca acolo canta Placebo in deschidere, la noi "o trupa autohtona care urmeaza sa fie anuntata". Pentru Placebo oricum cred ca faceam drumul, dar organizatorii aia Emagic sau cum ii cheama ar fi putut macar sa-i aduca pe The Bravery, formatia care a cantat in deschiderea majoritatii concertelor din turneul dm si care e evident peste orice "trupa autohtona"...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La DM vin sigur, numai ca nu-mi iau bilet de 1 400 000 ROL ci pe cel de 900 000 ROL. Cred ca este cel mai convenabil. Oricum, nu se poate rata un astfel de eveniment... (oricum eu incerc sa nu pierd nici un eveniment mare fiindca am ratat cateva si imi vine sa-mi smulg parul din cap acum, fiindca a fost super atmosfera acolo - mentionez aici Ferry Corsten in primul rand).

In ceea ce priveste deschiderea si mie imi lasa un gust amar faptul ca organizatorii au ales o formatie autohtona. Chiar stau si ma gandesc acum pe cine anume aleg..., dar cred ca imi bat capul prea mult...

Ne vedem acolo!!! Puneti si voi poze pe forum sa ne recunoastem!!!! :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:blink: :good: :o:

 

care au legatura cu depeche.... how?!

 

Nici nu prea avem de unde alege, adevarul e... Dar puteau sa se rezume la Suie, parerea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×