Sari la conținut
Forum Roportal
Adeadelinne

A incercat cineva chilotii cu fese push-up, care bombeaza fundul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dar daca iti baga mana in chiloti?

 

O sa faca ca in bancul asta:

 

 

"Se intalnesc 2 prieteni, unul roman si unul ungur. Ungurul ii povesteste prietenului ce a patit si ii zice: - Dus la mine la restaurant si vazut una blondine frumos tare: perul spicul graului, dintii morgoritar, tite sulite. Dus la ea si zis: VII CU MINE LA HOTEL DAU LA TINE TOT CE VREI. Dus cu ea la hotel, dus in camera si pus sa se dezbrace si incepe: pune perul spicului in cui, dintii morgoritar in pahar, tite sulite chirpe! Ioi chind vezut la mine una ca asta, zis: IOI, EU UITAT PULE ACASA!"

Editat de 5 o'clock
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@ Melissa : Deci nu prea e de ras, desi ma bucur ca te-am amuzat. Eu nu inteleg chestiile astea cu sutien push-up, corset push-up, chilotei push-up. Ele sunt facute pentru a avea mai mult succes la sexul baietos, nu? Ok, bun. Pai si cand treci cu el la actiune si te dezbraci de toate pushapurile si iti cad toate pe jos, n-o sa-i cada si lui pe jos? Nu ar fi mai corect sa incercam sa ne modificam corpul asa cum dorim, decat sa ne furam singure caciula?

 

Pai chestiile astea sunt facute ca sa straneasca interesul barbatului si nu toata lumea se dezbraca de parca s-ar despacheta, asa ca efectul ramane.

Pai uite, chilotii de dama cu push up nu doar ridica, dar si maresc poponeata.

 

 

Asadar si cei de barbati ar trebui s-o mareasca, nu doar sa o aduca mai in fatza. laugh.gif

 

Off- f misto avatarul tau. laugh.gif Vazusem si eu poza asta pe net si ma dusese gandul la tine. blum.gif

 

Asta e un model simplu, pentru ca sunt modele mai complicate care au doua straturi si pot fi reglati cu ajutorul aerului.

Magazinul de gonflabile e pe strada aialalta. laugh.gif

 

Sunt si papusi gonflabile care au ca accesorii chiloti de genul asta.

Intre timp, mi-am achizitionat o pereche de pe chiloticupushup.ro si sunt foarte multumita. Am stat mult pe ganduri inainte, pentru ca au un pret destul de piperat si am vazut ca lumea, inclusiv pe acest forum, ii contesta, dar m-am ganit ca nu pot fi mai rai decat niste gene false, care poa' sa-ti cada oricand sau decat extensiile acelea oribile, care, daca ti se muta o suvita de par mai la stanga, se vad ca si cuma i avea sarme prin par. Nu mai zic ca, daca-ti baga un barbat mana in par, ramane cu ele in mana...smile.gif)

Ultima data erau 150 de lei. Tu cu cat i-ai luat?

Editat de Blues
Scos imagine din citat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De barbati si tot pentru fese nu se gasesc ?

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De barbati si tot pentru fese nu se gasesc ?

Pai la ce le-ar folosi barbatilor asa ceva?

Femeilor le sta bine cu o chestie ca asta, pentru ca se rostogolesc mai usor in pat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da ce treaba ai tu cu ce fel de chiloti vor sa poarte barbatii?! Poate vor si ei sa se rostogoleasca!

Inteleg ca producatorul nu s-a gandit si la barbati sau ma rog, s-a gandit doar privind problema in fata.

Toata speranta ramane in varianta de dama ,numere mari.

Editat de Burel001
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da ce treaba ai tu cu ce fel de chiloti vor sa poarte barbatii?! Poate vor si ei sa se rostogoleasca!

Inteleg ca producatorul nu s-a gandit si la barbati sau ma rog, s-a gandit doar privind problema in fata.

Toata speranta ramane in varianta de dama ,numere mari.

De e numere mari? In general, barbatii stau prost la capitolul fese, asa ca nu sunt sanse prea mari sa le fie aplatizate bijuteriile daca chilotul e pe masura potrivita.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tipic feminin - purtam cracii pe afara ca sa incalzim scrotul si sa umectam chilotii aferenti, dupa care dam cu poseta in cap alora care ne fluiera pe strada.

Obsedatii dracului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Barbatii isi lucreaza fesierii la sala. Am vazut femei ce si au aratat admiratia pt fesierii bombati musculosi. La multe femei se acumuleaza tesut adipos . La unele mai deloc. Lucratul fesierilor va ajuta? Toti barbatii sunt starniti de fund bombat? Sau sunt unii pt fund plat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu cand ma uit la fundul unui tip ma gandesc ca l-as penetra. Nu conteaza cu ce. Sunt curioasa daca si altele gandesc la fel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×