Sari la conținut
Forum Roportal
Adeadelinne

A incercat cineva chilotii cu fese push-up, care bombeaza fundul?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Exista, doar ca nu se cheama asa. Sunt facuti special sa tina instrumentul mai in fatza decat sta el in chilotii obisnuiti.

 

Ne e lene sa ne ducem la sala, d-aia nu ne facem corpuri cum am dori. Mergem pe falsa impresie ca trebuie sa fim placuti asa cum suntem. Si suntem placuti cum suntem, dar nu de cine am vrea noi.

 

Dar e cald si mi-e lene si desi daca as trage 2 luni la sala as lua 7-8 kg care s-ar distribui pe pectorali si pe brate... mi-e asa de leneee... si mai sunt si atletic, orice in plus s-ar vedea pe mine... Dar mor de leneee. Si sunt baiat, deci sunt mai activ by default decat o fata. Ei bine... daca eram eu o fata si un pic durdulie... nu era clar ca si asa, tot doream sa fiu atragatoare si cautam sutien si chiloti sa-mi stranga ce-mi atarna, sperand ca-l loveste cheful asa de tare ca nu mai vede in pielea goala ce nu trebuie sa vada ? :lol:

Editat de S.R.
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Exista, doar ca nu se cheama asa. Sunt facuti special sa tina instrumentul mai in fatza decat sta el in chilotii obisnuiti.

Pai uite, chilotii de dama cu push up nu doar ridica, dar si maresc poponeata.

38449_3.jpg

 

Asadar si cei de barbati ar trebui s-o mareasca, nu doar sa o aduca mai in fatza. :lol:

 

Off- f misto avatarul tau. :lol: Vazusem si eu poza asta pe net si ma dusese gandul la tine. :P

Editat de Melissa Rebeca
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da o dama push up cu chiloti aveti ? Cu tot cu instructiuni de folosire

Magazinul de gonflabile e pe strada aialalta. :lol:

Editat de Melissa Rebeca
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Magazinul de gonflabile e pe strada aialalta. :lol:

 

Aha , am gresit adresa . Ma scuzati :o: Ma duc sa verific daca e cu chiloti push up sau o fi fara ? cine stie .

 

 

ps Iara nu o sa pot vinde chilotii push down si mai in spate . E o afacere sortita pieirii desi eu credeam ca ma imbogatesc . Offff viata asta cruda .

Editat de Prostanacul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut la tele un show: cum sa mori de mana ta in felul cel mai prost :crazy:

 

Un tip mediocru voia atentie de la femeile din barul de cartier. S-a strecurat in WC cu un carnat polonez baban si si-a legat pe piciorul drept cu elastic ca cel din laboratoare cand iti ia sange, sa nu cada si s-a aruncat pe ringul de dans si se intindea pe aolo in fata femeilor care i-au zarit carnatul si se fotografiau ce el. Era eroul serii ca toate erau pe el cu aparatul de luat poze, telefonul iar deodata a cazut jos si cand a venit salvarea au constatat moartea. La autopsie au gasit carnatul uscat deja legat care

i-a provocat moartea, a blocat circulatia sangelui. Cu pampersii mai merge ca e facut special sa nu dauneze moartea copiiilor sau altora:yahoo: poti baga la ciorapi cat incape ca nici apa nu curge din ele ... ca e loc special facut pentru acest organ mai nou!!!

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intre timp, mi-am achizitionat o pereche de pe chiloticupushup.ro si sunt foarte multumita. Am stat mult pe ganduri inainte, pentru ca au un pret destul de piperat si am vazut ca lumea, inclusiv pe acest forum, ii contesta, dar m-am ganit ca nu pot fi mai rai decat niste gene false, care poa' sa-ti cada oricand sau decat extensiile acelea oribile, care, daca ti se muta o suvita de par mai la stanga, se vad ca si cuma i avea sarme prin par. Nu mai zic ca, daca-ti baga un barbat mana in par, ramane cu ele in mana...:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intre timp, mi-am achizitionat o pereche de pe chiloticupushup.ro si sunt foarte multumita. Am stat mult pe ganduri inainte, pentru ca au un pret destul de piperat si am vazut ca lumea, inclusiv pe acest forum, ii contesta, dar m-am ganit ca nu pot fi mai rai decat niste gene false, care poa' sa-ti cada oricand sau decat extensiile acelea oribile, care, daca ti se muta o suvita de par mai la stanga, se vad ca si cuma i avea sarme prin par. Nu mai zic ca, daca-ti baga un barbat mana in par, ramane cu ele in mana...:))

 

Dar daca iti baga mana in chiloti?

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×