Sari la conținut
Forum Roportal
-Lotus-

Care-i mai "dastept" ?

Evaluează acest topic

  

7 membri au votat

  1. 1. Care e mai "intelijent" ;)



Postări Recomandate

Cea mai inteligenta femeie din lume si cel mai inteligent barbat din lume ii punem pe doua insule diferite cu aceleasi conditii si vedem care supravituieste mai mult , SINGUR . :o:

 

Se deschid pariurile .

 

cine zice femeia?

 

cine zice barbatul ?

 

si fiecare sa isi argumenteze raspunsul

 

Descurcarete! Cu asta sunt de acord si aici chiar s-ar putea generaliza. Femeile se descurca mai bine decat barbatii, unele chiar folosindu-se si de dotarile naturale avute pe inventar :o: Barbatii sunt putin dezavantajati din acest punct de vedere. :)

 

Poate unii barbati cum si unele femei . :o:

Editat de Prostanacul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am putut sa votez pt. ca eu cred asa: exista oameni destepti, unii sunt barbati, altii femei. :)

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un nou studiu arata ca femeile sunt mai "intelijente" decat barbatii :o:

 

 

Daca si studiul in care se demonstra ca barbatii sunt atrasi de femei stupide este valabil, inseamna ca deja s-a rezolvat problema suprapopularii planetei.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am putut sa votez pt. ca eu cred asa: exista oameni destepti, unii sunt barbati, altii femei. :)

 

Am gasit solutia------ femeia -barbat si barbatul -femeie . Asa poti vota .

E ca in piesa Tache , Ianche si Cadir . :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit solutia------ femeia -barbat si barbatul -femeie . Asa poti vota .

E ca in piesa Tache , Ianche si Cadir . :o:

Poti sa fii mai explicit, mi-e cam ameteala in seara asta. Adica femeile sa voteze pt. barbati si invers? :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-un cuplu ar trebui sa existe complementaritate, deci barbatii dăshtepti cu femei stupide, iar femeile descurcarete cu barbati stupizi si insipizi :o: Nu degeaba se spune ca contrariile se atrag, poate fac si casa buna :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, contrariile se atrag. Dupa ce li se risipeste vraja se apuca sa scrie pe forumuri in cautare de solutii pt. a-si repara neintelegerile. :lol:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce li se risipeste vraja se apuca sa scrie pe forumuri in cautare de solutii pt. a-si repara neintelegerile. :lol:

 

Vezi daca nu si-au facut test de IQ inainte, ca sa se cupleze ca la carte si s-au apucat ei de capul lor sa vada care-i mai dăștept:lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Vezi daca nu si-au facut test de IQ inainte, ca sa se cupleze ca la carte si s-au apucat ei de capul lor sa vada care-i mai dăștept:lol2:

Pai, daca i-a lovit dragostile, ce vrei si tu? Crezi ca atunci cand isi doreau cu ardoare sa se pipaie se mai gandeau ei la inteligenta, compatibilitate si alte prosti din astea? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×