Sari la conținut
Forum Roportal
Npapa

Dragostea dureaza vesnic?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Se poate sa ai dreptate , dar parca scria ca a vrut sa mearga cu el in strainatate si ea a zis pas sau ma insel?

Da, dupa ce el a tratat-o cu indiferenta si recunoaste ca nu din vina ei s-a rupt relatia. :)

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu cred ca n-ai citit bine postarea lui, altfel aflai cine pe cine-a respins.

Se poate sa ai dreptate , dar parca scria ca a vrut sa mearga cu el in strainatate si ea a zis pas sau ma insel?

Editat de Aseneth
scos raspuns la citat invizibilizat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, dupa ce el a tratat-o cu indiferenta si recunoaste ca nu din vina ei s-a rupt relatia. :)

A vrut sa isi repare greseala si il citez´´ Inainte de apleca iam cerut sa vina cu mine dar nu a acceptat´´ .Asta inseamna dupa parerea mea respindere , prima respingere , caci mai urmeaza .

Editat de Prostanacul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai, dupa ce ii dai de 10 ori cu ciocanul unui om in cap, crezi ca poate sa mai aiba incredere sa-l urmezi intr-un loc unde nu cunosti pe nimeni si unde viata ta va depinde de el?

Adica sa inteleg ca nu il iubea atunci , nu? Sau poate o fi fost orgoliul ei la mijloc ?

Editat de Prostanacul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai chef de caterinca, este? :D

Nici mie nu mi-e somn si nu m-as da in laturi, nu stiu ce parere au moderatorii, insa.

Nu fac deloc caterinca . Prima respingere a existat , apoi s-a intors´pentru ea sa o ´´ salveze ´´ din nou .A urmat a doua respingere . Cu alte cuvinte fata il joaca pe degete si tu vrei sa ma convingi ca il iubeste ? Daca asta e dragoste . e sigur numai din partea lui .Imi cer iertare ca nu sunt de acord cu voi ci cu frica lui care are baza clara

Editat de Prostanacul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Adica sa inteleg ca nu il iubea atunci , nu? sau o fi fost orgoliul ei la mijloc ?

Tu ai chef de caterinca, este? :D

Nici mie nu mi-e somn si nu m-as da in laturi, nu stiu ce parere au moderatorii, insa.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×