Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Femeile alearga dupa bani, barbati frumosi si distractie ?

Evaluează acest topic

  

52 membri au votat

  1. 1. Femeile alearga dupa bani, barbati frumosi si distractie ?

    • Da
    • Nu
    • Doar cand sunt tinere
    • Da, pana dau de maximul pe care-l pot obtine
    • Nu, de fapt isi cauta soti
      0
    • Unele da, unele, nu, sa fim co-recti si sa nu generalizam
    • Nu, ele cauta gene bune
    • Da, cat le duce fizicul
    • Nu-i adevarat, porcule !
    • Nu stiu nici ele clar


Postări Recomandate

De obicei relatiile se bazeaza pe CEEA CE AI DE OFERIT. De foarte multe ori acel ceva poate fi sustinere psihica,nu neaparat financiara.

Cred ca din acest motiv am vazut barbati urati cu spume avand relatii functionale cu femei frumoase (nu gen Cosanziene,dar hei, frumusetea este in ochii privitorului pana la urma).

 

NU am alergat niciodata dupa bani, niciodata dupa barbati de orice fel ar fi ei si cu atat mai putin dupa distractie.

 

Corect.Ca dupa mijloace de transport si parteneri (sex opus sau acelasi sex/ sa fim politically corecti) NU se alearga.Intodeauna vine urmatorul, cu conditia sa nu fie ultimul din noaptea aceea.....atunci mai bine fugi,daca ai f mult de mers pe jos.

 

 

Daca.......Daca nu

 

Unii sunt ca stirile din supermarket in preajma sarbatorilor. Daca cumpara romanii "uite nu e criza cat arunca ca sa se ghiftuie si ei", daca nu cumpara romanii "e criza si e rau". :stars: Nicicum nu ii bine.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In afara de singura varianta rezonabila (unele da, unele nu) restul variantelor pleaca de la premisa ca toate femeile gandesc la fel.

Ori cum asta nu poate fi adevarat, pica din start.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ma intreb, barbatii alearga dupa bani, femei frumoase si distractie, sau nu?

 

Eu ma intreb, in ziua de azi mai alearga cineva doar dupa iubire sau acest sentiment tinde sa fie pe cale de disparitie?

Editat de Black velvet
  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si totusi sunteti de parere ca dragostea pentru barbatii urati si slabi si saraci exista ?

Nu cred eu ca absolut toti oamenii care ar intra in categoria descrisa de tine, sunt singuri si deprimati.

Normal ca exista.

 

 

Si e love sau e o tipa pe care au rupt-o frumuseii mai demult si s-a refugiat intr-un uratel sperand ca ala e safe, sau macar ca daca-l pierde, de ala nu-i pare rau ca gaseste usor altul ?

Are cineva puterea de a citi gandurile fiecarui om ? Nu.

 

Un tip normal, este ? Normal... 1.85 m, 90 kg, brunet, venit lunar incepand cu 4000 ron ? Asa ar fi normal ? Serios ?

Genul asta de tip s-ar putea sa fie sau este atractiv pentru unele si nu pentru altele. Nu tuturor femeilor le plac barbatii inalti si cu muschi, bruneti. Cat despre bani, subiectul asta s-a mai discutat aici pe forum si multi din sexul masculin participant la discutie tot pe a lui fixatie generalizanta tinde sa ramana, si anume ca femeile este niste vanatoare de bani fara suflet. Deci geaba isi mai bate careva gura la capitolul asta.

 

PS: Topic deja vu a la Christi de la Prahova.

 

 

Pai asa ar trebui sa faca toti. Si ar fi fericiti. Deci e doar vina lor ca sunt singuri si plang dupa Angelina Jolie sau Brad Pitt autohtoni.

Mai m-ati inebunit cu Brad Pitt asta. :lol: Ce mare frumusete vad muierile la el nu stiu, caci mie mi se pare cel mult ok, nicidecum sexy sau frumos.

Editat de Naeema
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai m-ati inebunit cu Brad Pitt asta. :lol: Ce mare frumusete vad muierile la el nu stiu, caci mie mi se pare cel mult ok, nicidecum sexy sau frumos.

Nu stiu nici eu, ca nici mie nu-mi place de el. :lol: Dar cu toate astea, observ ca e un reper masculin de frumusete. Ca Bula cu bancurile ..:lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

observ ca e un reper masculin de frumusete.

Pai la un moment dat chiar si Matt Damon fu parca pe coperta unei reviste, desemnat sexiest man alive pe sezonul respectiv. Na.

Te poti aseza in gusturile oamenilor ? :rot:

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×