Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Femeile alearga dupa bani, barbati frumosi si distractie ?

Evaluează acest topic

  

52 membri au votat

  1. 1. Femeile alearga dupa bani, barbati frumosi si distractie ?

    • Da
    • Nu
    • Doar cand sunt tinere
    • Da, pana dau de maximul pe care-l pot obtine
    • Nu, de fapt isi cauta soti
      0
    • Unele da, unele, nu, sa fim co-recti si sa nu generalizam
    • Nu, ele cauta gene bune
    • Da, cat le duce fizicul
    • Nu-i adevarat, porcule !
    • Nu stiu nici ele clar


Postări Recomandate

Doamnelor si domnisoarelor, aveti soti/iubiti urati, saraci si cu penisul mic ? Nu aveti ? Si totusi sunteti de parere ca dragostea pentru barbatii urati si slabi si saraci exista ? Si stiti pe cineva care face si drege ? Si e love sau e o tipa pe care au rupt-o frumuseii mai demult si s-a refugiat intr-un uratel sperand ca ala e safe, sau macar ca daca-l pierde, de ala nu-i pare rau ca gaseste usor altul ? Analizam si demontam sau nu analizam, ci speram la cai verzi pe pereti mai departe ? Stiti vreo tipa care n-are iubit, desi e frumoasa si desteapta si devreme acasa s.a.m.d. ? Si chiar asa nu cunoaste ea pe nimeni ? Dar aveti idee pe cine ar vrea sa cunoasca ? Un tip normal, este ? Normal... 1.85 m, 90 kg, brunet, venit lunar incepand cu 4000 ron ? Asa ar fi normal ? Serios ? :P

Am deschis topicul asta ca sa impachetam aici toate "adevarurile", glumele, caterincile, frustrarile, si ce-o mai fi pe tema asta. Shoot !

Domnilor, raspunsurile dvs. sunt de asemenea asteptate si apreciate :hi:

Editat de S.R.
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Stiti vreo tipa care n-are iubit, desi e frumoasa si desteapta si devreme acasa s.a.m.d. ? Si chiar asa nu cunoaste ea pe nimeni ? Dar aveti idee pe cine ar vrea sa cunoasca ?

Mah tu vrei sa te insori!? :bataita:

 

Un barbat la 1.85 si 90 kg, e supraponderal cu 5 kg. Asta daca nu cumva cele 5 kg sunt pachetele ( nu de primavara) pe abdomen si nu numai..:lol:

 

Si totusi sunteti de parere ca dragostea pentru barbatii urati si slabi si saraci exista ?

Normal ca exista. De ce sa nu existe? Fiecare sac isi are petecul.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mah tu vrei sa te insori!? :bataita:

 

Un barbat la 1.85 si 90 kg, e supraponderal cu 5 kg. Asta daca nu cumva cele 5 kg sunt pachetele ( nu de primavara) pe abdomen si nu numai..:lol:

Sunt prea mic pentru asta, dar as vrea pe cineva sa ma creasca. Te oferi ? :senile:

 

Evident ca strict de pachetele se vorbeste pe acest topic, burtile sunt doar in realitate ;)

 

Normal ca exista. De ce sa nu existe? Fiecare sac isi are petecul.

Normal. Ia zi cinstit acum, cine-i iubeste p-aia ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt prea mic pentru asta, dar as vrea pe cineva sa ma creasca. Te oferi ? :senile:

Da. :jester: Dar s-ar putea sa-ti stric copilaria. :rot:

 

Normal. Ia zi cinstit acum, cine-i iubeste p-aia ?

Femeile asemeni lor.

In cazul barbatilor saraci dar frumosi, exista o probabilitate mai mare ca ei sa fie iubiti de femei peste nivelul lor social, comparativ cu cei urati. Asa cred eu.

Editat de Melissa Rebeca
  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da. :jester: Dar s-ar putea sa-ti stric copilaria. :rot:

 

Femeile ca ei.

Se poate mai stricat de atat ? :scare:

 

Femeile ca ei ? Aaa, te referi la cele resemnate ca frumosii si bogatii nu le vor baga in seama asa ca accepta ofticate pe uratii saraci ? :think: Pai aia mai e love ?

 

In cazul barbatilor saraci dar frumosi, exista o probabilitate mai mare sa fie iubiti de femei peste nivelul lor social, comparativ cu cei urati. Asa cred eu.

Stiu. Mai ales daca ele nu arata bine. Chiar stiu vreo doua.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeile ca ei ? Aaa, te referi la cele resemnate ca frumosii si bogatii nu le vor baga in seama asa ca accepta ofticate pe uratii saraci ? :think: Pai aia mai e love ?

Nu, ma refeream la femeile urate si sarace. Suna ca draq, dar la ele ma refeream. :crazy:

Oamenii saraci in general, cauta compania celor compatibili cu ei financiar. Sau daca sunt urati, cauta persoane la fel. De cele frumoase nu se prea apropie pentru ca le este teama de refuz. Si atunci sunt sanse clare sa-si gaseasca iubirea, perechea. Pentru ca si cei urati si cei saraci, au multe altele de oferit decat bani sau frumusete. Fiecare om are pentru ce fi iubit. Trebuie doar sa fie cu sufletul deschis si dispus sa ofere si el iubire. Parerea mea.

Editat de Melissa Rebeca
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu, ma refeream la femeile urate si sarace. Suna ca draq, dar la ele ma refeream. :crazy:

Oamenii saraci in general, cauta compania celor compatibili cu ei financiar. Sau daca sunt urati, cauta persoane la fel. De cele frumoase nu se prea apropie pentru ca le este teama de refuz. Si atunci sunt sanse clare sa-si gaseasca iubirea, perechea. Pentru ca si cei urati si cei saraci, au multe altele de oferit decat bani sau frumusete. Fiecare om are pentru ce fi iubit. Trebuie doar sa fie cu sufletul deschis si dispus sa ofere si el iubire. Parerea mea.

Si eu tot la femeile urate si sarace ma refeream. Si zici tu ca ele nu viseaza frumosi cu bani ? :rot: Eu zic ca da, doar ca nu ii pot avea asa ca accepta cu noduri urati un pic mai bogati ca ele.

Oamenii saraci nu cauta nimic, ca nu-si permit :P Doar oamenii bogati cauta ceva, iar parvenitii fac asta la modul ostentativ. O sa-nghete iadul pana inghit eu gogoasa ca uratii cauta urate si uratele cauta urati, ca altfel era toata lumea fericita si nimeni nu se mai jelea ca e singur/a. Fiecare om are pentru ce sa fie iubit ? Da, asa e, decat sa stam separat poate mai bine stam la un loc, nu ? :P Tu iubesti urati saraci ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu tot la femeile urate si sarace ma refeream. Si zici tu ca ele nu viseaza frumosi cu bani ? :rot:

O fi visand, ca asa le invata mamele probabil. :rot: Si e si gratis visarea. :P

O sa-nghete iadul pana inghit eu gogoasa ca uratii cauta urate si uratele cauta urati,

Pai asa ar trebui sa faca toti. Si ar fi fericiti. Deci e doar vina lor ca sunt singuri si plang dupa Angelina Jolie sau Brad Pitt autohtoni.

 

era toata lumea fericita si nimeni nu se mai jelea ca e singur/a.

Da, exact.

Fiecare om are pentru ce sa fie iubit ?

Da, eu asa cred. Bine, acum nu vorbim de Jack Spintecatorul. :lol:

Tu iubesti urati saraci ?

:D Sa stii ca potentialul financiar n-a fost niciodata un criteriu pentru mine. Poate pentru ca niciodata nu mi-a lipsit nimic. Dar frumusetea a fost. Si nu pentru ca asa mi-am propus eu ci pur si simplu nu am putut ajunge la sufletul unui om daca m-a oprit aspectul fizic. Vorbesc de relatii de iubire, nu de amicitie. Dar si frumusetea e relativa. Nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-ti place. E chestie de gusturi.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Give up... nu pe forum o sa inveti ce si cum cu femeile. Poti sa deschizi tu trei milioane de topice.

  • Upvote 7

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

:D Sa stii ca potentialul financiar n-a fost niciodata un criteriu pentru mine. Poate pentru ca niciodata nu mi-a lipsit nimic. Dar frumusetea a fost. Si nu pentru ca asa mi-am propus eu ci pur si simplu nu am putut ajunge la sufletul unui om daca m-a oprit aspectul fizic. Vorbesc de relatii de iubire, nu de amicitie. Dar si frumusetea e relativa. Nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-ti place. E chestie de gusturi.

 

:stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×