Sari la conținut
Forum Roportal
Aurum

Femeile care fumeaza arata sexy si frumos..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pentru poza ii sta bine, posibil, unei femei cu tigara, artistic si semi drogata. Are chiar ceva masculin, feroce, atractiv. Se pot spune multe.....

 

Pentru sanatate, mediul inconjurator, timp pierdut, pitici pe creier, dependenta, fumatul este un obicei prost, daunator si risipitor. Cand mai pici intr-o pasa proasta te refugiezi in tigari, care nu iti ofera decat o consolare momentana, intarzie solutia (am apelat deseori la acest paleativ, pana sa ma decid sa schimb ceva din temelii).

 

Dar acestea toate pot sa nu fie convingatoare pt cine are in sange sa pretuiasca aparenta 'sclipitoare'.

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeile care fumeaza arata sexy si frumos. ))

Eu iubesc femeile care fumeaza. Şi tu? ))

:P:

 

 

tare as vrea sa te vad sarutand o femeie care tocmai si-a terminat un Carpati fara filtru stopat, ca sunase telefonul, si care scuipa resturile de tutun ramase printre dinti.

  • Upvote 4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa si ? Altceva mai ai de zis sau aflatul in treaba al tau s-a rasuflat tot pe atat de repede ca si topicul asta ?

FYI de fel ghearele stau retrase dar daca e nevoie le scot. Stai jos and don't make ripples dear. rolleyes.gif

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce te ataci bre asa? Doamne...

 

Nu-ti mai zic nimic. Nu va inteleg pe voi, astia de va ofuscati asa si nici n-am sa ma obosesc vreodata. Fara scandal cum iti place tie, numai bine.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×