Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunt noua pe aici, am ajuns pe acest forum cautand informatii unde as putea sa fac un curs de machiaj profesionist.

Imi doresc foarte mult sa urmez unul.

Daca stie cineva unde, poate dintre voi care ati facut, m-ar putea ajuta foarte mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt interesata de acest lucru. Daca stiti unde se organizeaza in Timisoara astfel de cursuri si cat costa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu prea se gasesc de facut astfel de cursuri, daca nu gasiti cu google sau cu pagini aurii slabe sanse.

Stiu sigur ca exista in Bucuresti, o sa fac rost de tel si adresa si va postez aici.

Eu am facut astfel de cursuri dar au fost sponsorizate de firma cu care colaborez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lavinia..la casa tineretului se tineau lectii de cosmetica si coafura..intereseaza-te acolo

 

pupici

 

nu stiu ..am voie sa pun niste pozici cu niste machiaje orientale super?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lavinia..la casa tineretului se tineau lectii de cosmetica si coafura..intereseaza-te acolo

 

pupici

 

nu stiu ..am voie sa pun niste pozici cu niste machiaje orientale super?

 

 

Multumesc mult,

 

O sa ma duc sa ma interesez.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Multumesc mult,

 

O sa ma duc sa ma interesez.

 

Bine v-am gasit,

Lavinia, ai reusit sa te interesezi la Casa Tineretului daca se organizeaza cursuri de machiaj? Si eu as fi interesata...

Mersi,

Dolo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu stiu ca cea mai buna scoala de make-up artisti este in moscova ... acolo sunt cei mai buni profesori si de acolo ies cei mai buni make-up artisti! eu o sa plec anul asta acolo pentru cursuri.

in romania nu stiu cat de bune sunt scolile... pentru ca am vazut make-up artisti care chiar sunt vai mama lor, acum fara suparare! machiaje pe care dai 100 de euro arata ca dracu'. multe prietene de-ale mele si-au luat teapa cu machiajul facut la saloane, plus ca multi nu folosesc produse profesionale.

oricum, conteaza foarte mult talentul...

bafta fetelor!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cineva a spus ca talentul conteaza foarte mult. Este foarte adevarat dar mai este ceva poate la fel de important pentru a reusi. Trebuie sa adori, sa te dedici in totaliate ecestei meserii pentru a reusi. Ce ati zice fetelor daca ar trebui ca sambata si duminica sa va treziti la 5 dimineata pentru a lucra? Daca nu v-ar fi greu sa faceti asta, atunci veti reusi.

 

 

 

Referitor la machiaj, inaintea produselor profesionale este ceva mai important, si anume MANA!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×