Sari la conținut
Forum Roportal
adadeea

Cum imi fac un site?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Crusher : eu am mai downloadat alte template-uri si la unele nu merge sa schimbi la ele :cry:

Da asa e nu merg toate

ScuZaTi PenTru Dublu Post.. dar nu vad nici unde butonu "Edit"

 

http://hackpedia.evonet.ro !! asha apare stie careva dc ?? poate o sa ziceti ca nu am scris nimika , de fapt am scris mulT !!! , dar intrebarea mea e ! Dc Nu aRata ?

Nici la mine nu a mers se vedea la fel ca la tine altfel asa ca am facut altu.

Cauta ,stiu ca e greu mai ales la inceput(dar asa o sa inveti mai multe) si o sa gasesti un alt template care sa mearga.

Eu am incercat sa imi fac cont si in alta parte decat lx.ro dar dupa ce primeam confirmarea nu mai imi trimeteau si celelalte date.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In weekend-ul asta (sper) o sa caut eu template-uri frumoase si care pot fi modificate si o sa le pun aici.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As dori sa realizez un site si nu cunosc nimic din ceea ce implica acest lucru.

Am o firma si vreau sa o promovez cu ajutorul internetului. Nu stiu daca sa apelez la o firma specializata in asa ceva. Am inteles ca exista si alte variante. Cunoasteti pe cineva care se pricepe si ma poate ajuta cu informatii, ceva preturi...

Va multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dap.. siteul nu este terminat :bye: insa pare destul de interesant chiar daca da doar niste guide-lines..oricum super ideea este ca pentru a face un site ai nevoie de multa rabdare, timp si dispozitie de a invata unele lucruri care nu sunt chiar foarte usor de invatat :P si oricum.. nu cred ca este posibil ca in 2 zile sa faci un site competent...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×