Sari la conținut
Forum Roportal
Aseneth

Femeile necasatorite

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Conform statisticilor femeile sunt mai numeroase ca barbatii , cel putin in Romania.

Mi se pare normal/logic ca unele sa ramana nemaritate....

 

Vreau si eu sa stiu unde sunt toate femeile necasatorite, si de ce nu au grija de barbati ca sa ne lase pe noi astea casatorite in pace? Fetelor, nu mai stati, nu mai somati. Daca va faceati treaba cum se cade, nu veneau baietii pe topicul nostru sa ceara viza de sedere. Ei comedie comedioasa !!! :x:

 

Cred ca e mai comoda o relatie cu o femeie casatorita . Din foarte multe puncte de vedere..

Si mai excitanta tentanta :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Conform statisticilor femeile sunt mai numeroase ca barbatii, cel putin in Romania.

 

Doar in San Diego, California sint mult mai multi barbati decat femei din cauza ca este cel mai mare port militar la Oceanul Pacific dar eu cred ca si de pe Planeta si cand intra un aircraft carrier in port, matrozii inunda oraselul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Titlul topicului, precum si postarea lui Aseneth ma fac sa rad. :lol:

E o tipa, necasatorita desigur, pandeste de ani buni sa nu mai fiu eu casatorita. :lol:

Ma rog, candva, am fost prietene bune si colege de liceu.

Ce este mai grav pentru ea, este ca nu o bag deloc in seama, motiv pentru care se zbate mai tare decat un peste pe uscat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pt ca oarecum asta inseamna ca au niste hibe de nu le-a luat nimeni .. desi nu e chiar adevarat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×