Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

E de inteles ca vrei sa ti-l petreci cu ea, da' mai bine asteapta pana la anu'..daca tii atat de mult la ea si ramaneti impreuna o sa il petreceti atunci.Cum sa te autoinviti la ea acasa?

Are 15 ani, de ce grabesti lucrurile? Si nu te hazardala o mare iubire, la varsta ei nici nu stie ce simte...azi te iubeste, maine ii trece.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

rahat, nu e nevoie sa se autoinvite !

 

vorbeste cu fata ca vrea sa fie impreuna de revelion, aia stie ca ma-sa nu o lasa, o intreaba daca e de acord sa vina el la ei acasa...si gata.

 

pariu, ca ma-sa prefera asta decit sa aiba discutii interminabile despre cum n-are chef sa o lase sa plece de-acasa pe nu stiu unde...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tu ai 24 de ani, avem pretetii de la tine. Mergi si discuta cu mama ei, asa intre patru ochi, ca de la adult la adult, ca sa vada ca esti baiat bun si de treaba si nu-i nenorocesti fata. Este normal ca mama ei sa fie ingrijorata, eu aveam 16 ani si mama serile de vara nu ma lasa la ora 22 nici pe banca in fata casei :lol: Hai bafta la discutie cu mamica ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mergi la maica-sa si convinge-o ca esti barbat.Asta o sa-i placayes.gif.Da' nu stiu daca o sa vrea sa te mai lase sa umbli si cu fata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor s-au terminat femeile mature, acum intram pe pustoaice ? De ce, sunt mai usor de dresat si nu ne trezesc complexele de inferioritate ? De ce aleg unii copii nematurizati care nu stiu ce simt, cand pot avea femei de teapa lor, nu inteleg...

 

O sa ai o surpriza daca tu crezi ca o vei creste astfel incat sa o mulezi dupa dorintele tale.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mergi la maica-sa si convinge-o ca esti barbat.Asta o sa-i placayes.gif.Da' nu stiu daca o sa vrea sa te mai lase sa umbli si cu fata.

 

da, incepe mai intai cu maica-sa si daca esti norocos, in 3 ani ai pus-o de un menaj.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

la 15 ani, in romania, o persoana este MINORA si abea are carte de identitate?

 

Si totusi asta nu le impiedica pe "minorele" sa faca ce vor ele cu a lor "minoritate". Hai sa fim seriosi. Sunt unele la 15 ani mai versate si mai trecute prin....decat femei la 40. rolleyes.gif

 

Nu stiu cum o fi acum cu legile in Romania dar cand aveam eu 15 ani, puteai sa mergi in discoteci acolo si chiar sa comanzi bautura. Nu te intreba nimeni de buletin, de sanatate sau cati ani are barbatul de langa tine. Odata cand am fost in vacanta acolo pe la varsta aia, m-au luat verii mei intr-o discoteca. Am intrat bine mersi fara nici o intrebare. Clubul era plin de pustoaice dezmatate, pe trei sferturi dezbracate care se frecau de handralai maturi pe ringul de dans, barbati dintre care multi erau straini (turisti, studenti straini, etc). Deci...minore dpdv legal, altfel.....minore my ass.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu inteleg, sunt sarbatorile, sa stam impreuna, s-avem sentimente inaltatoare, sa ce-o fi acolo, dar pana mea, la 24 de ani tocmai una de 15 ai gasit ? :pope:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×