Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Ce este o femeie proasta ?

Postări Recomandate

sunt convinsa ca daca raspund barbatii, topicul asta s-ar transforma in apucaturi feminine care ne exaspereaza.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Te-ai intors sa ma iei la caterinci ?

Zi ce-i o femeie proasta, sau pe veci... stai acolo la religie si streseaza-i pe Herman si pe Evreu :o:

Pentru a intelege ce este o femeie proasta, trebuie sa se inteleaga intai ce este un om prost. Apoi conceptul de om prost il pozitionam in circumstantele de femeie si ne rezulta ce este o femeie proasta.

 

De exemplu: Un om prost este mandru.

La barbati se manifesta in general prin impunerea agresiva a unei superioritati false.

La femei se manifesta in general prin desconsidererea totului din jur.

 

cam asa ceva.

 

Femeia prosta ar fi doar un caz particular al prostului relativ la circumstantele care se creaza in jur prin a fi femeie.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io chiar si acum cred ca evaluarea prostiei unui om e extrem de subiectiva. Si daca vrei ceva absolut, de ce ai trecut cu vederea ce ti-am scris mai sus?

 

Pai daca e foarte foarte proasta, ii curge supa din gura. Nu stiu, unde vrei sa ajungi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io-s cam alergica la prosti, asa ca stau la distanta si-i pot observa.

de ce sa ne simtim atacate ?

daca incepeai cu toate femeile is proaste, atunci , da.

admit ca exista destule exemplare esuate de ambele sexe, asta e.

e totusi tendentioasa intrebarea, pt ca femeile vor aprecia altfel o alta femeie, iar un barbat altceva are de bagat de vina. :P

De cand ma stii tu pe mine(ca user, am pus eu intrebari fara motiv p-aici ? :)

Nu este tendentioasa, de ce ar fi ?

 

De exemplu: Un om prost este mandru.

La barbati se manifesta in general prin impunerea agresiva a unei superioritati false.

La femei se manifesta in general prin desconsidererea totului din jur.

Pai nu puteai spune din start asa ? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu are rost sa deschid un asemenea topic. Sa-ti zic de ce: Dorel s-a curentat, s-a ingropat in nisip si cate altele a mai patit el, in reclama.

Dorel exista in realitate asa cum exista si femei sexy.

 

La stiri Dorelul nostru, cel real, a reusit sa conecteze reteaua de apa la conducta de gaze si ...a reusit.

 

Au avut locatarii apa pe teava in loc de gaze,citeva zile. yes !! :focus:

Editat de YasmiSL
  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io chiar si acum cred ca evaluarea prostiei unui om e extrem de subiectiva. Si daca vrei ceva absolut, de ce ai trecut cu vederea ce ti-am scris mai sus?

Eu n-am intrebat ce este femeia cu un handicap mintal(ca sa ii curga supa din gura).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io chiar si acum cred ca evaluarea prostiei unui om e extrem de subiectiva. Si daca vrei ceva absolut, de ce ai trecut cu vederea ce ti-am scris mai sus?

este subiectiva ,functie de perceptia evaluatorului.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu puteai spune din start asa ? :D

Initial am spus acelasi lucru, dar in alte cuvinte :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

he, he

o sa pun o poza de pe vremea cand eram si mai blonda.... ca sa vedeti cum arata ;)

focus.gif

 

super topic, Scorpionu`good.gif

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sexismele din reclame, sunt mizerii bazate pe clisee si care se adreseaza oamenilor prosti de orice sex. Omul destept vede dincolo de clisee, si cand vin reclamele merge sa faca pipi.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×