Sari la conținut
Forum Roportal
S.R.

Ce este o femeie proasta ?

Postări Recomandate

Si sa nu-mi spuneti ca un pleonasm.

Nici ca ar fi o pitipoanca.

Nici litania frustrarii femelei umane - "proasta e aia de sta cu barbatii"(sintetizat).

Nu este flame, desi seamana rau, vreau sa vad daca exista cinste si corectitudine in randurile noastre.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeile nu sunt proaste. In fond cred ca sunt la fel de inteligente ca barbatii, doar ca isi folosesc in alt mod inteligenta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Femeile nu sunt proaste...

Nu, doar se prefac, corect. Prin urmare, nu e cazul sa le subestimam vreodata, indiferent cat s-ar plange ca sunt mici, slabe sau au vreo problema. Si totusi, ce este o femeie proasta ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca definesti inteligenta prin inteligenta masculina, atunci da, sunt proaste. Dar atunci si noi suntem prosti, ca ne lipseste inteligenta feminina.

 

Hai sa simplificam: suntem diferiti.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu este...nimic.

Vorbeste pe limba barbatilor, te rog. Mi-e prea lene la ora asta sa analizez si sa traduc ce ai spus in trei cuvinte. Multumesc anticipat.

 

Asta e un topic aiurea. Ca sa nu zic mai mult.

Eu am intrebat ce este o femeie proasta, nu daca e topicul aiurea sau daca ma iubesti pe mine ca l-am deschis. Ca sa nu spun mai mult.

 

Barbatii si femeile au alt tip de inteligenta, dar nimeni nu e prost.

Da, stiu. Nu merge link-ul de Youtube.

Ce este o femeie proasta ? Nu este cea care nu stie sa se uite pe harta, ci altceva.

 

Sunt curios de pareri proprii ale voastre, nu de ce spun diversi vorbitori, cercetatori sau persoane publice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

link

 

nu stiu de ce nu merge link-ul, dac aai rabdare sa urmaresti ce vorbeste nenea vei intelege esenta si diferentele dintre barbati si femei; cam atat am avut de spus :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×