Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Apropo..tu vorbesti cum scrii?Adica cu "sh, io, me, etc" ?

Probabil baiatul nu te intelegea si de asta facea totul pe dos.

 

Lasand gluma la o parte, cred ca, din toata povestea asta, tu esti cea mai fraiera...

Fara suparare...

Editat de Black Passion
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Apropo..tu vorbesti cum scrii?Adica cu "sh, io, me, etc" ?

Probabil baiatul nu te intelegea si de asta facea totul pe dos.

 

Lasand gluma la o parte, cred ca, din toata povestea asta, tu esti cea mai fraiera...

Fara suparare...

Doar in mesaje scriu asa,pentru ca si prietenii mei fac la fel,asa m-am obisnuit,dar nu ca si as vorbi ...imi cer scuze daca nu ati inteles :o:

 

Stiu cine esti Florycik.

hahahaha,ce glume tampite

 

Cred... Dar daca nu tot amani si eziti, se termina mai repede. Trebuie sa fii ferma si nu te mai inmuia cand il vezi. Ii spui o singura data cum sta treaba, cel mai bine, in fata. Apoi nu mai amani, povesti, prostii, un film si-un suc... nimic din astea. Saluti frumos, te intorci si pleci. Si iti vezi de viata ta. O sa treaca si asta...

I-am zis-o de n x,dar nu intelege,vine dupa la mine cu frumosul,ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat si la chestia asa nu il inteleg,acum imi zici ca nu vrei sa mai fii cu mine,maine vii dupa mine si ma cauti,ca vrei sa fii cu mine ,nu il inteleg :stars: :stars: :stars: :stars:

 

Floryciko...nu e decat o singura iesire din situatia ta :

 

 

Sa stii,ai dreptate :yahoo: :yahoo: :spiteful: :spiteful: :spiteful:

Editat de Amarena
scos clip din postare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca ii e comod cu tine. Nu stiu ce, dar ceva ii convine. Iar tu, probabil ca esti dominata de el, te face sa razi cand tu vrei sa fii serioasa, se joaca cu tine. Nu ai deocamdata puterea sa il dai laoparte, si el profita de asta. Pai... de tine depinde in fond. Daca iti place asa cum e situatia, sau cu el, poti sa si continui asa, oricat de mult... Poti umbla si tu cu alti baieti intre timp. A se citi "iesi" nu "culca", neaparat...

Editat de nu vreau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca ii e comod cu tine. Nu stiu ce, dar ceva ii convine. Iar tu, probabil ca esti dominata de el, te face sa razi cand tu vrei sa fii serioasa, se joaca cu tine. Nu ai deocamdata puterea sa il dai laoparte, si el profita de asta. Pai... de tine depinde in fond. Daca iti place asa cum e situatia, sau cu el, poti sa si continui asa, oricat de mult... Poti umbla si tu cu alti baieti intre timp. A se citi "iesi" nu "culca", neaparat...

Da,tocmai,ma simt foarte bine cu el,dar m-a dezamgit acum :( mult de tot si nu stiu ce sa fac. Daca ma mai intalnesc cu el,stiu ca intre timp o sa ma gandesc la lucruri urate,ca sta si cu altele si ca a stat cu aia atat de mult,dar si daca ii zic sa ma lase-n pace,poate pana la un moment dat se plictiseste sa ma tot caute si tot eu o sa fiu cea care sufera.... :wacko:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cumva de-aia ti-am zis... Nu il da laoparte din orgoliu, cata vreme il iubesti. Impaca-te intai cu tine - daca nu, poate o sa iti para rau mai tarziu. Si mai iesi si tu cu altii. Mai vede si el cum se simte in cealalta postura, mai cunosti si tu lume noua, iti mai abati gandurile... Si cand/daca nu il mai iubesti, pa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca e bun la pat nu mai conteaza altceva. poate e si vina fiindca nu esti destul de creativa cu dragostea... daca ai iesi din rutina probabil ca nu s-ar mai duce la alta. multa bafta!!

De ce esti badaran?

La tine totul se rezuma la sex si calitatea lui?

Insensibilule!

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cumva de-aia ti-am zis... Nu il da laoparte din orgoliu, cata vreme il iubesti. Impaca-te intai cu tine - daca nu, poate o sa iti para rau mai tarziu. Si mai iesi si tu cu altii. Mai vede si el cum se simte in cealalta postura, mai cunosti si tu lume noua, iti mai abati gandurile... Si cand/daca nu il mai iubesti, pa!

Ma gandeam sa fac asa,dar imi este ca dupa poate se lauda cu mine,ca m-a avut de cate ori a vrut...vreau ca el sa se impace cu mine si sa stea doar cu mine nu si cu altele. Daca i-as zice acum ca vreau sa ma intalnesc cu el,imediat ar zice da,nu ar refuza,dar daca i-as spune ca stau cu unul sau chestii din astea ar face crize x( si pe bune,nu stiu ce sa fac,cum sa imi fie mai bine :stars:

 

De ce esti badaran?

La tine totul se rezuma la sex si calitatea lui?

Insensibilule!

Crede-ma ca se simte foarte bine cu mine! Te asigur!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa faci cum vrei tu, nu cum ar vrea el. Asta e si ideea. Daca el face ce vrea, si nu se muleaza dupa dorintele tale, atunci nu te mula nici tu dupa ale lui. :) Ce daca face crize ? Doar nu trebuie sa castige totul doar fiindca stie sa disimuleze.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Crede-ma ca se simte foarte bine cu mine! Te asigur!

 

Iti meriti soarta.. :ok:

 

D4k 4i4 4u 4l3s s4 r4d4 d3 3l, nu s3 pot num1 pr13t3n1!!

 

:blink: Dictionar estem?

:rot:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca i-as zice acum ca vreau sa ma intalnesc cu el,imediat ar zice da,nu ar refuza,dar daca i-as spune ca stau cu unul sau chestii din astea ar face crize x( si pe bune,nu stiu ce sa fac,cum sa imi fie mai bine :stars:

 

incearca sa faci si tu crize cand umbla cu altele

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×