Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Timp de 2 ani m-a mintit ca nu mai are pe nimeni,dar tocmai acum am aflat ca a stat cu o alta fata si sta si acum...nu stiu ce sa fac....acum tot nu recunoaste ca sta cu ea,dar fata imi zice din tot sufletul ca este demult cu el....cateva sfaturi,ce pot sa fac acum? Nu mai vreau nimic cu el,dar ma cauta si nu ma lasa in pace. :(:( tin la el,dar m-a dezamagit mult..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca tot vorbesti cu cealalta ar fi bine sa verifici daca are ceva boli transmisibile....

 

acumaa nah, daca tot ti-ai luat-o macar sa fie curat...

Editat de Salvie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Timp de 2 ani m-a mintit ca nu mai are pe nimeni,dar tocmai acum am aflat ca a stat cu o alta fata si sta si acum...nu stiu ce sa fac...

de unde ai aflat ca sta cu alta fata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca e bun la pat nu mai conteaza altceva. poate e si vina fiindca nu esti destul de creativa cu dragostea... daca ai iesi din rutina probabil ca nu s-ar mai duce la alta. multa bafta!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o intrebare penibila, cum poti sa te mai intrebi ce sa faci mai departe daca din punctul meu de vedere e evident ca trebuie sa-l lasi in trecut si tu sa-ti vezi de viata ta, cum ai putea sa-ti faci viata cu un om care te-a mintit doi ani :blink: ?!?!? sunt persoane care nu iarta o minciuna cit de mica, doar pentru ca e minciuna dar aici doi ani :blink: :doh: , sincer ma mira naivitatea si prostia ta sa te mai gindesti sa ai ceva cu el... :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai vreau nimic cu el,dar ma cauta si nu ma lasa in pace. :(:( tin la el,dar m-a dezamagit mult..

 

ignora-l, e cea mai buna metoda

rupe orice legatura cu el

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×