Sari la conținut
Forum Roportal
Enya_Enya

Momente de tristete

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am momente cand ma simt singura si simt nevoia de a mai vorbi cu cineva...dar cel mai bine ar fi sa nu mai imi expun problemele mele celor din jurul meu..poate devin plictisitoare pentru ei:(

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine m-au ajutat mult cei de langa mine cand am avut nevoie. Enya, poate ca te raportezi si tu gresit la ei, nu stiu, gandeste-te. Mie, o mana de prieteni mi-au schimbat viata.

Editat de nu vreau
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Atunci nu-i mai tine langa tine daca ii plictiseste ceea ce esti tu de fapt. Cauta-ti prieteni adevarati, care te pot sprijini si aprecia asa cum esti. Oricum nimeni nu e de fapt interesat de problemele altuia. O sa punctez maine cateva lucruri mai pertinente despre asta, acum e tarziu. Noapte buna !

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tind sa ajung la concluzia ca nu trebuie sa le spunem problemele noastre oamenilor,in special amicilor,pentru ca ei nu fac altceva decat sa rada,apoi sa le spuna si altora,dar adaugand lucruri false numai ca sa arate ca au ei dreptate si ca toata lumea functioneaza dupa o anumita schema...

Aragi ceea ce esti.

 

Am momente cand ma simt singura si simt nevoia de a mai vorbi cu cineva...dar cel mai bine ar fi sa nu mai imi expun problemele mele celor din jurul meu..poate devin plictisitoare pentru ei:(

E problema ta ca nu stii sa-ti alegi prietenii,

So,revin;atragi ceea ce esti.:)

 

Cauta-ti prieteni adevarati,

Ca sa ai prieteni adevarati,trebuie sa inveti sa fii prieten adevarat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×