Sari la conținut
Forum Roportal
coxtel_ro

Parole Yahoo Messenger

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Colegii mei de ap. tot timpul stau pe mess...asta nu ar fi o probleme daca nu ar sta de la calc meu :D .As vrea sa le gasesc parolele si sa le schimb...ca le-ar lua ceva timp pana sa-si faca rost iar de ID-urile prietenilor sai as putea sta si eu linistit la calc...

Acuma...stiam eu ca la Opera era un fisier "wand.dat",in care erau memorate parolele (sau ceva de genul),si as vrea sa-mi spuneti daca este ceva asemanator si la Internet explorer...sau alte solutii daca aveti... :roll:

 

Foloseste si tu programe de spionaj ca de ex. XPCSpy.

Vezi in topicul asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O cunostinta a reusit sa intre la mine in cont pe yahoo nestiind parola ci cu tot felu de coduri formate din cifre si litere.

Spuneti-mi va rog cum a facut asta?Degeaba schimb parola.Trebuie sa aflu cum a procedat.de unde ia codurile respective, care, culmea, ii si merg.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cineva e chiar insistent :good:

chiar crezi ca cineva te va ajuta cu prblema asta?la ce-ti trebuie ''metoda''?

 

 

Nu-mi trebuia neaparat metoda.Oricum am aflat.Va zic eu cum.Super banal.A intrat la forgot password, imi stia data de nastere,etc... si yahoo i-a generat o parola de acces in contul meu.Eu am gandit supercomplicat, pentru ca am incercat si eu asta si nu a mers pentru ca mi-a modificat si datele din cont.Pur si simplu nu intelegeam cum a facut.

Mersi oricum

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gresesti!

La yahoo, daca uiti parola iti cere intai Zip-ul pe care tu nu ai cum sa il ghicesti, asa ca lasa-te de sportul asta!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gresesti!

La yahoo, daca uiti parola iti cere intai Zip-ul pe care tu nu ai cum sa il ghicesti, asa ca lasa-te de sportul asta!

 

 

Cum sa nu ghicesti zipul daca am trecut codul orasului in care locuiesc.Eu nu stiu sa insemne altceva "zip code".Evident, odata intrat in cont a modificat zipul si cand eu am incercat nu mi-a mers.Logic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in general nu-s de acord cu violenta conjugala......dar cu tine fac exceptie. mama ce bataita ti-as da.......sa te saturi de spionarea altora :good: :o: :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lasa mai omul daca era curios cum i sa aflat parola la yahoo messenger... e normal sa se intrebe cum sa intamplat nu?

si eu am patit asa ceva si pana la urma mi-am dat seama..

 

 

sa va povestesc.....

 

 

deoarece acasa mi sa oprit netul pt o saptamana din motive de "switch " am ff nevoit s amerg la un net cafe sa vb cu prietena mea...

acolo m-am logat frumos la mess... iar a doua zi cand revin toti din lista mea erau suparati pe mine k le-am vb urat...

cineva chiar mi-a aratat ce am vb ...si nu mai stiam ce sa zic.... dar m-am prins cienva imi aflase parola..e usro intrun netcafe ..deoarece admini de acolo instaleaza keylogger... si astfel afla tot ce sa tastat ~~~ ! in sf.... asta sa rezolvat k am schimbat parola :crazy: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci eu am un cont pe yahoo de vreo cateva luni...apoape un an...shi aku cateva zile cineva sa gasit sa imi schimbe parola la mess..nuj ce sa fac,am intrebat o gramada de pers,da numeni nu jtie cum s afil parola...poate ma poate ajuta cineva in privinta asta...vo rog foarte mult...daca ma poti ajuta intra pe idu asta-->kathal05...ms mult de ajutor

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×