Sari la conținut
Forum Roportal
coxtel_ro

Parole Yahoo Messenger

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:) :focus: Ahhh numai pot ... chiar nu ma asteptam la asta ...Dupa o seara incendiara cu hohote .. si distractie pe MESS impreuna cu prietenii si celelalte sute de contacte pe care le am .. ,a doua zi de Craciun dimineatza ... vreau sa intru pe MESS .. si imi zice ca PAROLA E GRESITA .O bag de mai multe ori .. desi parola o stiu ca pe propriul nume (o stiam) .. nu`mi merge .. atunci dau la "Forgot your password?" si imi bag datele .. care le stiam ... (ZIP CODE , Birthday, Security Image , Country or Territory , Enter your Yahoo! ID) dupa care ele fiind corecte .. trec la INTREBAREA SECRETA .Acolo raspund la intrebarea care o pussem tot eu .. fara a putea sa o uit niciodata .. si dau GET NEW PASSWORD.

 

Mai departe arata ceva de genu :

 

Your yahoo id : alex_cosmyn

Your NEW PASSWORD :

 

La " Your NEW PASSWORD " nu scria nimic .. atunci am inchis INTERNET EXPLORER .. am intrat din nou am bagat iar toate datele iar dupa primul pass imi zice :

 

This Yahoo! Account Has Been Deactivated

Please remember that the Yahoo! Terms of Service provides that Yahoo! may terminate your Yahoo! account in certain situations, including (a) where a violation of the TOS or other incorporated agreements or guidelines has occured, (b) in response to a request by you (self-initiated account deletions), or © extended periods of inactivity. For full information, please review the entire Terms of Service.

 

 

Chiar nu stiu ce sa fac .. :| ... HELP !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred că ţi-a aflat cineva parola.

 

Iar aia cu New Password nu ştiu care ar putea fi problema. Ori browserul.. ori mailul pe care ai primit... ori e de la ei.. sunt mai mulţi factori de luat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de la pasul la care ai ajuns YM iti genereaza o parola aleatorie valabila 1 ora

o iei cu copy si o aplici la deschiderea messengerului. apoi poti schimba parola in ceva semnificativ ptr tine

...succes

.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred că ţi-a aflat cineva parola.

 

Iar aia cu New Password nu ştiu care ar putea fi problema. Ori browserul.. ori mailul pe care ai primit... ori e de la ei.. sunt mai mulţi factori de luat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vei gasi jos doua ferestre. vei completa la cea din stanga, cea ce genereaza parole

ai 1 ora din acel moment..vei avea ceva gen: dirk3581plm6969...e aleatorie

dar te ajuta sa-ti deschizi pagina proprie...trebuie schimbata apoi..intr-o ora nu mai merge si trebuie generata alta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vei gasi jos doua ferestre. vei completa la cea din stanga, cea ce genereaza parole

ai 1 ora din acel moment..vei avea ceva gen: dirk3581plm6969...e aleatorie

dar te ajuta sa-ti deschizi pagina proprie...trebuie schimbata apoi..intr-o ora nu mai merge si trebuie generata alta

 

mai omule ... citeste tot ... am mai scris .. ca acum cand dau "GET NEW PASSWORD" ca sa`mi genereze noua parola ... imi apare asta :|

 

This Yahoo! Account Has Been Deactivated

Please remember that the Yahoo! Terms of Service provides that Yahoo! may terminate your Yahoo! account in certain situations, including (a) where a violation of the TOS or other incorporated agreements or guidelines has occured, (b) in response to a request by you (self-initiated account deletions), or

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
trimite-le un email sa-i intrebi de ce ti-au dezactivat contul

 

 

In primul rand .. nu sunt astfel de posibilitati .. ce mail care sa colaboreze cu cei care acceseaza acest program numit (MESSENGER) stii tu ..?

In al doilea rand .. poti pune intrebari .. dar itzi raspund niste roboti care la anumit cuvinte cheie itzi raspund .. cu ceea ce sunt pusi sa zica .. chiar daca ceea ce zic ei este total diferit de problema noastra !

In al treilea ... Nu stie nimeni ce e de facut ? :|

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×