Sari la conținut
Forum Roportal
coxtel_ro

Parole Yahoo Messenger

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mio spart cineva idul..idul meu de yahoo este blade3092....va rog sa ma ajutatzi..am iduri importante acolo..va rog din tot sufletul daca ma puteti ajuta

 

Poti sa dai mai multe lamuriri? In ce sens ti-a spart ID-ul?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica mia schimbat parola la id..si acuma nu mai pot sa intru..te rog ajutama:(

Te loghezi cu ID-ul tau si alegi optiunea "Forghet your ID or password?" care e sub butonul de "Sign-in"

Te va dirija intr-o noua pagina unde iti cere sa confirmi ceva date personale de-ale tale si-ti va genera o parola noua pe care trebuie sa o notezi. Dupa ce intri in contul tau poti schimba noua parola cu alta mai usor de retinut.

Succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

imi pare rau numi amintesc prea bine..ma poti ajuta te rog din toata inima....30 04 1990 data de nastere....romania...85852 codul postal...si nush daca sunt astea..te rog ajutama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
imi pare rau numi amintesc prea bine..ma poti ajuta te rog din toata inima....30 04 1990 data de nastere....romania...85852 codul postal...si nush daca sunt astea..te rog ajutama

 

Ai cumva alta adresa de e-mail?

 

imi pare rau numi amintesc prea bine..ma poti ajuta te rog din toata inima....30 04 1990 data de nastere....romania...85852 codul postal...si nush daca sunt astea..te rog ajutama

Si nu cumva data de nastere e gresita? Sau poate ID-ul? E un 93 in ID-ul tau si ma gandeam ca poate trebuia sa corespunda cu data ta de nastere?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da.man_19891990@yahoo.com..nush daca o sa mearga cu chestia aia.te rog ajutama:(((

 

Stai pe faza pentru ca cineva te va contacta pe cealalta adresa si va trebui sa le explice ce si cum?

Sper sa fi dat informatiile corecte ca altfel iti va anula si contul asta.

Asta e ce am primit de la ei:

 

"da.man_19891990@yahoo.com, thank you for your feedback.

Your message has been sent to Yahoo! Customer Care. "

 

Succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma dar nu stii ceva cu care poti sparge parola?....:doh:.,..am atatea iduri acolo:(daca leam pierdut sunt mort:(

 

 

 

Din cate stiu eu ca sa poti sparge o parola pe mess ar trebui ca respectivul sa intre de pe calculatorul tau sau tu sa ai acces la calculatorul lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma dar nu stii ceva cu care poti sparge parola?....:doh:.,..am atatea iduri acolo:(daca leam pierdut sunt mort:(

Imi pare rau dar nu am cunstinta de asa ceva. Si daca exista, e sigur ilegal. Numai gandeste-te cum s-ar simti toata lumea care foloseste posta electronica, stiind ca un astfel de program e pe piata?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×