Sari la conținut
Forum Roportal
Duna

hai sa mai punem niste paie pe foc

Postări Recomandate

ard cumva in romania.daca nu ard ambasadele noastre at dc sa ne bagam ..??

 

 

Pai crezi ca lumea araba vrea sa strice relatiile cu Romania?

Doar aici fac foarte usor bani negrii, ii spala si ii trimit inapoi la ei, unde doar ei stiu la ce se folosesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai crezi ca lumea araba vrea sa strice relatiile cu Romania?

Doar aici fac foarte usor bani negrii, ii spala si ii trimit inapoi la ei, unde doar ei stiu la ce se folosesc.

Corect dom'le. Ce e corect, e corect. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai crezi ca lumea araba vrea sa strice relatiile cu Romania?

Doar aici fac foarte usor bani negrii, ii spala si ii trimit inapoi la ei, unde doar ei stiu la ce se folosesc.

 

o sa imi iau un bobarnac de la nenea editoru' pe postul asta, pentru ca nu trebuie sa postam atacuri la persoana, dar ceea ce ai spus mi se pare o mostra perfecta de... "ingustime a mintii" care a generat acest conflict intre civilizatii. un conflict de asemenea amploare nu se naste la mesele rotunde la nivel inalt, ci din prejudecati stupide de acest gen, cu care te hranesti in fiecare zi si cu care iti vei hrani si urmasii, daca ii vei avea.

sfatul meu: look around, think and then decide if you can jugde what matters or not.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o sa imi iau un bobarnac de la nenea editoru' pe postul asta, pentru ca nu trebuie sa postam atacuri la persoana, dar ceea ce ai spus mi se pare o mostra perfecta de... "ingustime a mintii" care a generat acest conflict intre civilizatii. un conflict de asemenea amploare nu se naste la mesele rotunde la nivel inalt, ci din prejudecati stupide de acest gen, cu care te hranesti in fiecare zi si cu care iti vei hrani si urmasii, daca ii vei avea.

sfatul meu: looca around, thinca and then decide if you can jugde what matters or not.

Corect!! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×