Sari la conținut
Forum Roportal
Astamik

O parere

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut , am revenit, cu o noua intrebare. Am fost 6 luni cu un tip, pe care il iubesc foarte mult. N-am stiut sa am incredere in el si din cauza asta ne-am certat de foarte multe ori, mai ales ca de cate ori , mi se parea ceva ciudat, il acuzam pe el " ca nu ma iubeste, ca nu tine la mine" , lucruri cu care l-am ranit. El a trecut peste toate aceste lucruri, iar cand ne intelegeam mai bine, o "prietena" de-a mea, a inceput sa bage strambe, din nou l-am acuzat pe el. prietena mea, imi spunea ca el se da la ea, ca pe ea o place, iar eu , naiva, am crezut-o, lui i-am spus lucruri cu care l-am ranit f mult, dar si eu sufeream, el a venit la mine, mi-a demonstrat ca nu nicio legatura cu acea fata (inregistrase toate convorbirile, iar ea imi spunea mie exact opusul la ce-i sp lui) . zis ca a vrut ca eu sa stiu asta ca sa nu sufar crezand ca el are ceva cu ea, dar ca l-am ranit f mult si prin asta i-am demonstrat ca nu o sa ma schimb niciodata si mereu o sa-l ranesc si o sa-l acuz pe nedrept. ultima data cand am vorbit, inainte sa inchida a zis "si totusi...", cand i-am cerut sa fie mai explicit a zis sa ma gandesc... de atunci nu mai raspunde la tel.

 

Mai pot face sa salvez relatia asta sau sa ma impac cu gandul ca asta e, am gresit , iar pe viitor sa nu mai repet greseala?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×