Sari la conținut
Forum Roportal
ellya

Cum sa slabim, diete, secrete despre cura de slabire (teme combinate)

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:P ;) :doh: scz nu m'am putut abtine

lol ... si nu miroase ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sa nu rad maaaiiii

ce faci Ancutza... mai bem cafeaua aia ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
maii!!

iar stricati topicul fetei!!

mai,mai,mai!!!

:P

opa ... ai doua I.D-uri ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
opa ... ai doua I.D-uri ? :lol2:

Eu am reusit cu salate si fructe, din cand in cand lactate. Exclus paine, prajituri. Buat apa plata cat curpinde - da rnu cuprindeam prea mult. Rolele m-au ajutat, si mai ales dansul. Prima zi de slabit a fost declansata dupa ce mi-am pus muzica si am dansat vreo doua ore. Am descoperit ca ma simt bine, nu mi-e foame, am chef de lucru si ca mi-e bine in corpul meu. In 4 luni am slabit vreo 12 kg. Merele golden inlocuiesc masa de seara - sunt mai putin acide si sunt tolerate mai bien de stomac. Aha si ceaiul antiadipos, care contine ceai verde si eucalipt (parca) e de mare valaore. In rest... portii mici, mese rare, apa si doar fructe dupa ora 19:00.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care doresc sa stie andra_ada si andrada sunt doua persoane diferite, nici nu o cunosc pe andrada ;) .Eu sunt anda_ada si am propus o tema pe care daca doriti o discutam :) ,daca nu haideti sa nu o :cry: stricam.

Pentru cei care respecta toate discutiile de pe forum si le discuta,fara sa-si bata joc de temele popuse,,,,,,,,jos palaria ,,,,,,,,,,,,:lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu ma consider destul de bine asa cum sunt.....adevart e ca trebuie sa te prezinti ca fiind multumita de tine si fara ati marca defectele fata de ceilalti....fi tu insati si e cel mai importnat orikum ai fi.....mai ai o infatisare care o lasi descoperita doar de pers care merita sa o vada si eu zic ca personalitatea si caracterul unui om conteaza cel mai mult.....nu stiti kum pot da jos 4 kg....in 2 sapt

??? :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

".....nu stiti kum pot da jos 4 kg....in 2 sapt ??? :P "

 

ba da : iubeşte !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×