Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Deseneaza online

Postări Recomandate

:doh: sugestie: cei ce isi manifesta talentul pe acest site extrem de amuzant (nota 10) ar trebui sa aibe posibilitatea sa isi distruga operele si sa isi poata edita comentariile.

 

:friends: ntt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu consider ca am zis nimic rau...avand in vedere ca unele nu sunt nici macar desene...banuiesc nici nu stii la care ma refer...

Sa stii ca am vazut toate desenele si ce acum daca nu toata lumea are talentul unui pictor nu mai are voie sa deseneze!?! :friends: Poate ca ai observat ca este si un soi de clasament acolo apar cele mai frumoase, te invit sa faci unul de top, ce zici? :P hai, fara suparare sa lasam lumea sa deseneze, eu de exemplu prin desen ma calmez daca sunt nervoasa sau daca sunt suparata desenez, desi nu am talent! :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce numai merge deschisa pagina www.desenatori.ro ???

Imi apare urmatorul mesaj de eroare:Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'roportal'@'localhost' (using password: YES) in /home/desen/public_html/inc/login.php on line 92

Error1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mesajul ala cred ca e afisat cand pica roportalul :P Baza de date cu utilizatori este pe roportal si mai apar probleme sporadice, speram ca nu afecteze atat de mult si sa se rezolve cu un refresh.

 

Desenele care nu prea sunt desene si paintbrushuri de <5 minute sunt mutate intr-o categorie 'Aproape desene'. Nimic nu se pierde, totul se recicleaza :friends:

 

Acum, 'cele mai bune desene' sunt desemnate oarecum arbitrar, dar tot subiectiv, ne gandim la un sistem de notare care sa functioneze chiar daca unii voteaza de mai multe ori.

 

Mai exista un mod de utilizare: dupa ce s-a salvat desenul, in partea de jos apare un link. Acesta poate fi copiat si trimis unui prieten. De fapt, si daca se vizualizeaza un desen se poate trimite link-ul din bara de adresa. Acum, daca ma gandesc mai bine, ar trebui un buton mare pentru asta :doh:

 

A fost marit numarul de actiuni astfel incat sa nu ramana desene neterminate (speram).

 

Orice alte probleme de uzabilitate sau sugestii va rugam sa le scrieti aici.

Editat de L_i_g_i_u_s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ii lipseste zoom-ul fara de care mie imi e cam greu...dar poate fac si eu unul cand am timp ;)

 

Am rezolvat si problema asta.

Apasati "+" pentru zoom.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×