Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Deseneaza online

Postări Recomandate

Uitati-va la trucurile postate pentru ca va pot salva destul de mult timp (si frustrari).

Pentru cei care inca mai cred ca nu pot desena, vedeti ca sunt pe net niste pagini cu lectii de desen (online drawing lessons) unde va explica pas cu pas cum trebuie desenat. Odata formate mana si ochiul e mai usor sa va exprimati in desen...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

HUOO! reclama la alt site in afara sectiunii "promovare site-uri" !

 

rushinica rushinica! :yes:

Editat de Duna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca vor aparea si alte situri pe care sa le poti folosi cu utilizatorul de pe roportal atunci le trecem si pe alea :yes: Si aici nu ma refer la cele de genul: 'pentru a afla parola unui utilizator de pe roportal dati-mi parola dumneavoastra...'

 

In alta ordine de idei, pozele mici pentru desene apar doar o data la ceva timp (nu imediat dupa ce ati desenat), cand sunt generate. Asa ca nu e nici un motiv de panica. Va rugam sa ne semnalati orice erori apar, mai ales acum in faza de start.

 

A, am vazut ca lumea nu stie inca de 'Undo' - e ca ala din Word, tot pe mai multe nivele, asa ca nu aveti nevoie de guma sau corectii...

Editat de L_i_g_i_u_s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce idee v-a trecut prin cap, stimabililor ! :yes:) AM incercat si eu cate ceva, insa desenul nu e cu siguranta punctul meu forte. totusi , o sa incerc sa salvez o creatie, sa ramana acolo pentru a putea fi vazuta si de alti iubitori de arta :D)) felicitari !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am facut si eu un copacel mic mic... nu sunt prea talentata..si nu stiu cum sa umplu spatiile..am vazut la calu ala ca desena "plin"..nu stiu daca ma intelege cineva..eu nu stiu cum

Editat de realtv

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am facut si eu un copacel mic mic... nu sunt prea talentata..si nu stiu cum sa umplu spatiile..am vazut la calu ala ca desena "plin"..nu stiu daca ma intelege cineva..eu nu stiu cum

 

In stanga-jos unde se selecteaza culoarea liniei se poate selecta si culoarea umplerii. Implicit este dezactivata dar in momentul selectiei unei culori sau prin bifarea casuteti de sub se poate activa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×