Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Roman, romanca

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dai prost flacau; si s-ar putea sa dai buleala!

nu ma fa tu aprecieri la ce fac sau au facut si trait altii; mai sunt destui pe aici, care au trait la randul lor intr-o zi cat tu in 7.

las-o mai moale, nu ma ud cand te citesc.

 

 

taticu, daca tu crezi asta despre tine, n-ai decat; eu nu pot botul la prostiile si aberatiile unora.

si nici nu ma cac pe mine cu trecutul meu de mare aventurier si cuceritor.

 

putin imi pasa ce cred majoritatea romancelor; nici nu ma intereseaza; in viata inalnesti cateva...si nu numai romance domnilor si domnelor speriati de cetatenie.

 

 

 

Amigo,la ora asta sunt ocupat.Imi dai voie sa te ignor data viitoare???

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vai de mine; ce mare efort trebuie sa faci!

 

te rog, frumuselule.(insa nu-mi cere si mie acelasi lucru; vreau sa am jucaria mea :o:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

deci, aparam orgoliul si demnitatea de purtatori de pantaloni;

scuze pt ca am incercat sa deviez motivul... mai greseste omul- neintentionat, de acesta data

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Acum, cand se duce Vicky Bivolaru' in vest, pentru a munci orice (inclusiv chestiuni care tin de intelect), mai gaseste el o femeie dispusa sa-i accepte atat de usor magariile si mitocaniile?

Eu zic ca nu, dar de aia v-am intrebat si pe voi, pentru ca eu n-am apucat sa cunosc societatile din vest de aproape.

 

hai ca nu toti barbatii romani sunt mitocani si magari, mai gandeste-te ;)

  • Upvote 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intreb si eu ca tuta... cati ani ai?

sunt la varsta a2-a deja; am dat in mintea copiilor, caut jucarii.

am gasit-o si vreau sa o pastrez.

 

hai ca nu toti barbatii romani sunt mitocani si magari, mai gandeste-te ;)

nu toti; absolut toti!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai ca nu toti barbatii romani sunt mitocani si magari, mai gandeste-te ;)

Nu toti, doar majoritatea. ;)

 

 

 

 

 

On si in acelasi timp off : Mai tineti minte cand va propuneam eu sa instalati la logare un alcooltest si un test antodoping?

Eh, m-am mai gandit :puteti instala un test de caracter.

:swoon:

Am zis caracter?

Ma scuzati, am vrut sa zic personalitate. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e batut in cuie ca un roman sa fie tot cu o romanca si deci sa existe cupluri de aceeasi nationalitate. Eu sunt pentru cuplurile interasiale. :cheer:

Nationalitatea e una, rasa e alta. :tease:

Avem pardon mare io si cu persoana mea la tine, insa tre' sa ma intelegi : sunt extrem de rare momentele cand o pot face si io pe inteligenta. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa-ti tai avantul, pentru ca scrii niste postari interesante, insa trebuie sa intelegi ca in momentul in care tu te desfasori niste masculi din preajma se simt complexati si reactioneaza urat. Unii simt nevoia sa goleasca cerul de stele ca sa straluceasca si ei. :roll:

Si da, imi cer scuze ca pe langa faptul ca si cred ceea ce am scris, ma si folosesc de context pentru a intepa. Deh, daca tot se permite... :roll:

 

 

Pe mine nu ma afecteaza nici o atitudine de-a oricui ce m-ar critica.E dreptul fiecaruia sa vorbeasca sau sa latre.Nu e vina mea ca viata mea a fost mai aventuroasa sau mai interesanta ca a multora.Asa a fost sa fie si nu am facut decat sa urmez caile ce mi le-a deschis la acele momente anume.Nu am cum sa spun ceea ce nu stiu si nu am vazut ori trait.

Cei care au un complex de inferioritate sunt pe deplin justificati sa-l aiba:)De ce m-as cobora eu la nivelul lor sa-i insult cand adevarul trist e ca ei nu m-ar intelege?:)Sunt insa impresionat cat de mic e creierul unora in comparatie cu marimea capului.

  • Upvote 5

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

k..inteleg

ce argumente sa-i aduc unui ce se crede unicul :lol: ; ce sa-i zic eu omului?!

sa-i aduc contrargumente cu activitatea mea de alt unic, sa-i sugerez un control, sa-l las, sau sa intru in el??

spune-mi; esti cea mai in masura

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×