Sari la conținut
Forum Roportal
Fernandaa

Superioritate

Postări Recomandate

:help:

 

Atentie!!!! Am primit un mesaj secret de la prietenele mele , curcile, care au intreprins o actiune de tip paparazzi, surprinzand unul dintre ilustrii masculi auto-publicitari ai acestui forum, intr-o zi de munca. Stiti ca imi place sa impartasesc orice informatie cu voi, asa va prezint rezultatul :

post-296115-0-83721700-1307889776_thumb.jpg

Editat de Sheeva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:help:

 

Atentie!!!! Am primit un mesaj secret de la prietenele mele , curcile, care au intreprins o actiune de tip paparazzi, surprinzand unul dintre ilustrii masculi auto-publicitari ai acestui forum, intr-o zi de munca. Stiti ca imi place sa impartasesc orice informatie cu voi, asa va prezint rezultatul :

date la el !

vezi cat de femeie esti !

:rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

date la el !

vezi cat de femeie esti !

:rot:

Confunzi, draga. Ceea ce descrii tu acolo, nu se numeste femeie. Am descris intr-o alta sectiune a forumului specimenul. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Suntem egali.Cum noi suntem mai bune ca ei in unele domenii, asa si ei is mai buni ca noi in altele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

suntem superioare desi am eu o teorie ca fat frumos si i1eana consanzeana au cam aceeasi pozitie pe wc....acuma depinde cine are odorizant sau nu...hmmmmm.... :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se spune ca femeile sunt superioare barbatilor din aproape toate punctele de vedere. Este adevarat ?

 

 

Se zice ca femeile cred toate prostiile pe care le aud indiferent de marimea lor. Oare este adevarat? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×