Sari la conținut
Forum Roportal
fire de praf

Cum sa enervezi o femeie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu stiu altii cum sunt, dar pe mine ma enerveaza barbatii care se comporta ca femeile si nu ma refer la gay....

Daca nu stiti despre ce vorbesc, nici nu va doresc sa aflati...

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar eu cand ma gandesc la locul nasterii mele, ma enerveaza femeile care se comporta ca barbatii si nu ma refer la chei daca nu stiti despre ce vorbesc va doresc sa aflu...

Editat de danradulescu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca asa te enervezi singur pentru ca ea sigur vede doar ce vrea drag.gif ...pamantenii astia..

Nu mai stiu daca am postat asta.

 

1. N-o bagi in seama.(la inceput crede ca faci d-al dracu, dup-aia intra la banuieli/paranoia/oftica/si celelalte)

2. Umbli cu altele.(shiiit, in loc sa mori, viermele dracu' ? cum iti permiti ? - oftica... da' ce a vazut aia la tine ? - gandire gaineasca)

3. (Suprema) - permiti sa vada ca in liniaritatea ta ai privit condescendent la autodistrugerea ei. (cineva care face cacaturi se va autodistruge fara ajutor, cineva liniar nu are cum sa se duca altfel decat in sus).

 

Se spune ca doar "alea mici" pica la ce zic eu. Neah, vrajeala, toate pica la asa ceva. Ce-i drept, la "alea mari" pui mai mult accent pe oftica si ciuda.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Of course, my horse :beach:

 

Erata la punctul 2 - in paranteze ar mai fi si ... (cum isi permite aia sa ia ce-i al meu ? e al meu !)... o motivatie chiar mai puternica decat celelalte doua.

 

 

 

Mi-am adus aminte ca o femeie foarte desteapta mi-a zis candva ca e mai bine sa fii iubit decat sa iubesti tu. Te-ai prins tu, ca esti om mare :drag:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai stiu daca am postat asta.

 

1. N-o bagi in seama.(la inceput crede ca faci d-al dracu, dup-aia intra la banuieli/paranoia/oftica/si celelalte)

2. Umbli cu altele.(shiiit, in loc sa mori, viermele dracu' ? cum iti permiti ? - oftica... da' ce a vazut aia la tine ? - gandire gaineasca)

3. (Suprema) - permiti sa vada ca in liniaritatea ta ai privit condescendent la autodistrugerea ei. (cineva care face cacaturi se va autodistruge fara ajutor, cineva liniar nu are cum sa se duca altfel decat in sus).

 

 

Astea sunt gainarii de baieti (prosti) nu de barbati maturi.

- Nu te bag in seama, umblu cu altele si iti "scuip seminte in cap". laugh.png Really ? 

Da o femeie merita sa fie nervoasa in asa circumstante dar nu pe el, pe ea insesi pentru ca umbla cu un asemenea dobitoc. 

Nu mai scrie ponoghii SR ca te mai citesc vreunii baieti si p'orma se mira ca de n-au succes la femei.

 

Stii ce face o femeie cu un din ala care face asa ? Una bucata sut intr-una bucata fundul lui.

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai nu ma-nnebuni si tu. Termina cu prostiile. Nu-i mai invata pe baieti ce sa faca ei cu femeile pana nu esti baiat. Ok ? Ok :beach:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×