Sari la conținut
Forum Roportal
MissHyde

Ce o sa va puna capat?

Postări Recomandate

Asa...bun...facem presupuneri. Sa dau startul: cred ca mie imi este "rezervat" cancerul osos. Daca nu asta, atunci o boala pulmonara. Daca nu o boala pulmonara, o hepatita toxica medicamentoasa care o s-o dea in ciroza. Sau o sa fac un soc anafilactic si-am sa ajung ingeras. Am de unde alege. Scrieti si voi, ca e frumos.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi bat capul cu asa ceva...cand va fi va fi si gata....poate imi cade un avion in cap inainte sa....important este sa traiesc ce am acum , ce rost are sa ma gandesc la frumusetile alea... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga, scuza-ma ca ti-o spun flash,dar e o prostie sa gandesti asa.Nu demult m-am fost inecat in timp ce mancam cu o firimitura de paine.Nici nu am zis ca imi revin,ramasesem fara aer aproape un minut.De ce sa-mi zboare mintea asa departe cand aia cu coasa poate fi mult mai aproape? Cred ca e mai bine sa nu te gandesti la chestii d-aste, parerea mea,fara suparare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Draga, scuza-ma ca ti-o spun flash,dar e o prostie sa gandesti asa.Nu demult m-am fost inecat in timp ce mancam cu o firimitura de paine.Nici nu am zis ca imi revin,ramasesem fara aer aproape un minut.De ce sa-mi zboare mintea asa departe cand aia cu coasa poate fi mult mai aproape? Cred ca e mai bine sa nu te gandesti la chestii d-aste, parerea mea,fara suparare.

De ce, dom'ne?

Parerea mea e ca nu are rost sa ne ascundem dupa deshti. Sa fim realisti si sa ne analizam, sa ne privim din afara, obiectiv.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu-mi bat capul cu asa ceva...cand va fi va fi si gata....poate imi cade un avion in cap inainte sa....important este sa traiesc ce am acum , ce rost are sa ma gandesc la frumusetile alea... :blink:

 

 

Etete si aci!

Da ma rog, cel putin in privinta asta is de acord cu tine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Etete si aci!

Da ma rog, cel putin in privinta asta is de acord cu tine.

eu am scris prima :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce, dom'ne?

Parerea mea e ca nu are rost sa ne ascundem dupa deshti. Sa fim realisti si sa ne analizam, sa ne privim din afara, obiectiv.

 

 

Asaaa, tu esti fetita, si gandesti ca o fetita.

Dar cum ziceam, io sunt al dracului de realist, firimitura de paine mi-a dovedit-o cu varf si indesat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aici nu scriem ca o sa dea o masina peste noi sau ca o sa ne pice caramizi in cap sau mai stiu eu ce alte chestii. Exista anumiti factori de risc ce ne determina o predispozitie spre anumite boli. Dupa parerea mea este interesant de gandit.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am scris prima :P

 

 

Degeaba scoti limba !

Io am inceput sa scriu inaintea ta, textul meu a fost mai lung, asa ca normal ca ai terminat mai repede.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asaaa, tu esti fetita, si gandesti ca o fetita.

Dar cum ziceam, io sunt al dracului de realist, firimitura de paine mi-a dovedit-o cu varf si indesat.

Sunt transexual.

Postezi ceva legat de subiect sau continui sa fii pe langa? Daca e a doua varianta, te poftesc politicos afara. Cat se poate de politicos. :)

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×