Sari la conținut
Forum Roportal
Lighty

Dezamagiri

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Astazi nu m-a dezamagit nimeni si nimic... deocamdata :stars: ziua inca nu sa-a sfarsit...
speranta moare ultima.. :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vezi ca gelozia e boala grea.... :spiteful:

ma aprind greu si ma sting intr-o clipitza :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dezamagiri.....

cea mai mare dezamagire e fata de propria mea persoana....sufar din nimicuri...nu mai am ambitie sa fac nimic. Ce am fost si cum am ajuns...ce usor se pot schimba oamenii...azi esti fericit..maine NU

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa vezi cum persoanele dragi dispari din viata ta, rand pe rand, in diverse circumstante.

Sa observi cum tocmai cei care nu vor sa te faci sa suferi, iti provoaca cea mai mare suferinta pentru ca nu au curajul sa spuna la timp ceea ce trebuie spus.

Am ajuns sa-mi doresc sa am puterea de a nu-mi mai fi dor de cineva vreodata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ca si altii de p'aci sunt dezamagita de mine ... am avut prosta idee de a purta masca de atotstiutoare fata de cel pe care'l iubesc ... nu mi'am inchipuit ca'i voi face rau ... am crezut ca e bine ceea ce fac, dar m'am lovit rau ... singura mi'am dat cu stangul in dreptul ... acum nu mai stiu ce sa fac ... ma simt aiurea tare ... ma simt ca un parazit al societatii ... sper sa obtin iar increderea lui ... cu toate ca sunt constienta ca va fi foarte greu voi incerca totusi ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ca si altii de p'aci sunt dezamagita de mine ... am avut prosta idee de a purta masca de atotstiutoare fata de cel pe care'l iubesc ... nu mi'am inchipuit ca'i voi face rau ... am crezut ca e bine ceea ce fac, dar m'am lovit rau ... singura mi'am dat cu stangul in dreptul ... acum nu mai stiu ce sa fac ... ma simt aiurea tare ... ma simt ca un parazit al societatii ... sper sa obtin iar increderea lui ... cu toate ca sunt constienta ca va fi foarte greu voi incerca totusi ...

Vorba cuiva de pe forum: daca si soarele e suparat.......e clar. :blink: :rot: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt multumita de decizia mea de a-mi parasi prietenul cu toate ca-mi pare un picut rau......imi pare rau pt el dar nu trebuie sa ajungi la marginea prapastiei ca sa iti dai seama de pericol :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×