Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

pai...incerc sa spun ca genuri...pentru ca n-am toata ziua ca sa spun trupele:de...ascult in primul rand blacca, dar si heavy, gothic, tras, darca, doom...cam tot cu exceptia deathului care nu imi place de nici o culoare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

esti cam cuiudat ,omule..scuza-ma ca ti-o spun!cum adica nu-ti place death-metal,dar iti place blacca metal?zi-mi si mie o formatie care canta blacca pur(fara gothica sau death amestecat)sau mai greu o formatie care canta death(fara blacca deloc)exista asa ceva?poate doar....marduca?children of bodom?.hmmmzzzzz?cand te refri la ce asculti mai bine spui pe nume trupelor!ca sa inteleaga toata lumea!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu credeam ca lumea are in general o parere destul de buna de rocca.pai hai sa-i exceptam pe slipcanot sau sepulltura care nu sunt atat de comerciali si sa-i luam pe guns'n'roses sau aerosmith....eu cred ca lumea judeca mai mult dupa aparente in privinta muzicii.conteaza foarte mult mesajul si felul in care il exprimi.iar metallica mi se par geniali. ascultati si concentrati-va la "nothing else matters"sau "the unforgiven".in muzica romanesca nu gasesti asa ceva ca versuri pe care le consider bune sunt cele de la "vama veche"dar nu prea sunt agreate de multi.hai ca v-am pupat :dee

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×