Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

doar pt ca avem gusturi diferite nu trebuie sa reactionezi asa :lol:

"cine ma contrazice?" adica " dc nu va plac parazitii....ati imbulinat-o" ? (w00t)

mie personal nu imi plac, sunt interesante unele melodii, da doar atat, interesante...

nu imi plac parazitii :jester: desi ma numar printre ei :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai da mai."dr.livingstone"!.sau ma rog cum o mai fi.............! da-mi voie sa te contrazic si eu,parerea mea e ca tu ai vrut sa ma iei cam tare ca sa vezi probabil daca-sa tare-n gura sau nu!.....parerea altora despre PARAZITII pe mine nu prea ma intereseaza.....e suficient sa-mi placa mie si atat! am oamenii mei care ma inteleg si care stiu c vb.......nu stiu c fan ai fost tu METALLICA dar din pct. asta din vedere ar fi trebuit sa ma intelegi!...aia nu e "o metafora exagerata" asa cum ai zis tu....nu ai de unde sa stii asta!...eu de obicei nu vb ca sa ma aflu in treaba sau ca sa impresionez pe cineva anume!....spun mereu lucrurile asa cum simt eu,.....si in plus hai sa clarificam 1 pic lucrurile: 1 rapper....e f. dif. de un roccaer.......mi se pare logic! voi aveti o alta manifestare in ceea c priveste muzica si formatia preferata!.....desi yo stiam ca roccaerii sunt foarte atasati de genu' lor de muzz si stiu ca nu permit nimanui sa vb naspa de idolii lor!....eu va respect si apreciez lucrurile pe care le faceti,da' ar trebiu sa va ganditi 1 pic si la ceilalti!...nici mie nu-mi place sa se vb urat de PARAZITII da' nici n u am cum sa va oblig sa asc!....asta sa fie clar!

scopu' meu nu e sa imbarlig lumea....vreau doar sa vad cine e de partea mea, si pana acum' am obs. ca doar PIT BULL 4 EVER,MIcaIDUtA,GIOVI si DEEA ma inteleg!...............THANca YOU GUYS! RESPECT! :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bine Andradada,nici nu ne asteptam la altceva d la tine... :lol:

he!he!he! :) (w00t) ,poi..ai intrebat nu?ti'am raspuns si eu :jester:

Editat de Andradada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai da mai."dr.livingstone"!.sau ma rog cum o mai fi.............! da-mi voie sa te contrazic si eu,parerea mea e ca tu ai vrut sa ma iei cam tare ca sa vezi probabil daca-sa tare-n gura sau nu!.....parerea altora despre PARAZITII pe mine nu prea ma intereseaza.....e suficient sa-mi placa mie si atat! am oamenii mei care ma inteleg si care stiu c vb.......nu stiu c fan ai fost tu METALLICA dar din pct. asta din vedere ar fi trebuit sa ma intelegi!...aia nu e "o metafora exagerata" asa cum ai zis tu....nu ai de unde sa stii asta!...eu de obicei nu vb ca sa ma aflu in treaba sau ca sa impresionez pe cineva anume!....spun mereu lucrurile asa cum simt eu,.....si in plus hai sa clarificam 1 pic lucrurile: 1 rapper....e f. dif. de un roccaer.......mi se pare logic! voi aveti o alta manifestare in ceea c priveste muzica si formatia preferata!.....desi yo stiam ca roccaerii sunt foarte atasati de genu' lor de muzz si stiu ca nu permit nimanui sa vb naspa de idolii lor!....eu va respect si apreciez lucrurile pe care le faceti,da' ar trebiu sa va ganditi 1 pic si la ceilalti!...nici mie nu-mi place sa se vb urat de PARAZITII da' nici n u am cum sa va oblig sa asc!....asta sa fie clar!

scopu' meu nu e sa imbarlig lumea....vreau doar sa vad cine e de partea mea, si pana acum' am obs. ca doar PIT BULL 4 EVER,MIcaIDUtA,GIOVI si DEEA ma inteleg!...............THANca YOU GUYS! RESPECT! :jester:

 

 

Pai daca nu te intereseaza parearea altora de ce ai mai postat aici?

Prin asta crezi ca oamenii sint de partea ta sau nu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bah PIT BULL .........lasa-i ma tata ca sunt prea tari oamenii ca sa se puna cu unu ca mine! adica unu' "nou". se fac toti ca nu inteleg c vreau sa zic.....si tot felul de faze de astea pe aici!....e ca at. cand te bagi peste unu' si ii iei femeia!..... :)

c sa mai e plin de intelectuali pe aici....da' f putini inteleg un lucru pe cat se poate de simplu!......macar tu ai ceva in cap! :jester: (w00t)

 

tie mai "light tun" n-o sa-ti fac nimic.......ca dupa cum rasp. te comporti ca un manelist de ala care n-are nici o legatura cu muzz! mai invata 1 pic sa vb.....ca yo nu ti-am dat in cap cu nimic si dupa-aia mai vb daca vrei! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×