Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

bah PIT BULL .........lasa-i ma tata ca sunt prea tari oamenii ca sa se puna cu unu ca mine! adica unu' "nou". se fac toti ca nu inteleg c vreau sa zic.....si tot felul de faze de astea pe aici!....e ca at. cand te bagi peste unu' si ii iei femeia!.....

c sa mai e plin de intelectuali pe aici....da' f putini inteleg un lucru pe cat se poate de simplu!......macar tu ai ceva in cap!

 

tie mai "light tun" n-o sa-ti fac nimic.......ca dupa cum rasp. te comporti ca un manelist de ala care n-are nici o legatura cu muzz! mai invata 1 pic sa vb.....ca yo nu ti-am dat in cap cu nimic si dupa-aia mai vb daca vrei!

sa inteleg ca cine nu e de acord cu tine nu are nimic in cap?? :jester:
tie mai "light tun" n-o sa-ti fac nimic.......ca dupa cum rasp. te comporti ca un manelist de ala care n-are nici o legatura cu muzz! mai invata 1 pic sa vb.....

este light_caun...si poate ar trebui sa nu mai judeci lumea dupa cum ti se pare tie...cause there are 3 things in my life i definitely hate...1.manelele 2.prostia 3.persoanele ca tine care fac afirmatii nefondate...mai documenteaza-te, ai tot forumul la dispozitie :)

Editat de Light_kun

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

TOT C AI SPUS ACUM TI SE POTRIVESTE TIE!.........ASTA AM INTELES YO DIN MSG. ALA pe caRE la-AI TRIMIS TU! "EU...........SI CE-O SA-MI FACI"? asa se vb dupa parerea ta???? hai sa fim seriosi!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu zic..ca si rock-ul mai are uscaturile lui,alde "blec metalul" ala ce a fugit de scoala,ca Britney Spears de cantar..dar si hiphoperi astia..sunt UNUL SI UNUL!:jester::D:D

Editat de dr. Livingstone

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
TOT C AI SPUS ACUM TI SE POTRIVESTE TIE!.........ASTA AM INTELES YO DIN MSG. ALA pe caRE la-AI TRIMIS TU! "EU...........SI CE-O SA-MI FACI"? asa se vb dupa parerea ta???? hai sa fim seriosi!

sa fim seriosi...intrebarea era: "cine ma contrazice?" (ca si cum zi zice:"care-i fraierul caruia nu-i plac parazitii?") iar eu am raspuns strict la intrebarea ta, fara comentarii si fara sa fiu offtopic, cum sunt acum...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

"cine ma contrazice".................inseamna dupa parerea mea cam asa........"hai sa vedem cui nu-i plac PARAZITII...........si pana la urma DE CE?" ........fara sa intentionez sa ma iau la cearta cum fac acum-........am vrut sa aflu parerea unor oameni! de c cuiva nu-o plac PARAZITII!..........simplu,nu?........numai ca coi intelegeti doar c vreti! 8)

 

 

sorry......rectific....."ca voi intelegeti doar c vreti"......mama ei de tastatura!

:Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topicul acesta a fost deschis ca o provocare.Ne dam seama de acest lucru inca din titlu.Nu inteleg de ce va certati atat.Fiecare cu gusturile si parerile lui.Nimeni nu poate sa impuna cuiva ce sa asculte si ce nu.Nu sunteti in stare sa purtati o conversatie intr`un mod civilizat?Cui ii displace aceasta trupa sa aduca argumente fara sa`i jigneasca pe ascultatori si invers. 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu te contrazic ! :cheer:

nu-mi plac deloc parazitii si nici formatile de genu lor. eu ascult rock 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bun! argumente:

1.lipsa muzicii,deci nu vad de unde categorisirea genului hip-hop la muzica,

2. limbajul

3.atitudinea de "titi duru"

4. disponibilitatea de a sari la orici ora din zi si din noapte 8)

si nu am spus ca imi displac..doar ca cel mult ii gasesc distractivi :cheer:

dar e cale lunga pana ai lua in serios,ca si hiphopeala de altfel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vai doamne......asta le da gata pe toate, in primurand da-mi voie DEEA sa iti multumesc inca o data,iar acum sa incepem!.......mai fratele meu: tu imi dai impresia ca nu ai habar in rest de muzz (in afara de rocca): scuza-ma ,in mom. in care te contrazici cu o pers pe o anumita tema,tre' sa ai habar despre c e vb.............iar tu,scuza-ma ca-ti zic da' cu hip-hop-u' esti "BASS" rau de tot..........tufa! + ca imi dai impresia ca tu nu vb de PARAZITII .......auzi tu: :cheer: atitudine de "titi duru"!...mai fratele meu la capitolu' asta da-mi voie sa-ti spun inca o data ca esti "basca"!....sa confunzi PARAZITII cu MAFIA,CODU' PENAL,SIsU&PUYA, sau altii e grav rau!.............sorry 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×