Sari la conținut
Forum Roportal
Ampera

Bere/cafea/ceai...

Postări Recomandate

cine NU ne poza? ne pozau si de la alte mese :)

 

repede cu pozili...sa le fotoshopuiesc :soc:

 

tina_ampera@yahoo.com

:soc: ssssh, nu mai zi la nimeni :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intr-un final am ajuns si eu acasa. Cine vrea poze, repede ca merg la somn, ma gaseste pe drumuri_incrucisate pe mess :soc:

 

eu vreau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Saha, iei bataie. :soc:

Bineinteles ca cine a fost la intilnire si vrea pozele.

In alta ordine de idei, s-ar fi putut face chestia asta si cu schimb de id prin mesaje pe pm, dar el inca nu poate primi/trimite ca este membru nou-nout. Ii trebuie sa scrie 30 de mesaje pe forum, pe ariile care conteaza, ca sa aiba casuta activata.

So, probabil ca este bine si asa. :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intr-un final am ajuns si eu acasa. Cine vrea poze, repede ca merg la somn, ma gaseste pe drumuri_incrucisate pe mess :(

Pai si cei care nu stau pe mess? ;)

Si cred ca stii ca se dau pozele strict la cei care au fost la intrunire. De ex, Saharian NU a fost :soc:

 

Saha, iei bataie. :soc:

Bineinteles ca cine a fost la intilnire si vrea pozele.

In alta ordine de idei, s-ar fi putut face chestia asta si cu schimb de id prin mesaje pe pm, dar el inca nu poate primi/trimite ca este membru nou-nout. Ii trebuie sa scrie 30 de mesaje pe forum, pe ariile care conteaza, ca sa aiba casuta activata.

So, probabil ca este bine si asa. :soc:

sau puteam sa ti le dam tie :)

Editat de Dani Quinn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Saha, iei bataie. :)

Bineinteles ca cine a fost la intilnire si vrea pozele.

In alta ordine de idei, s-ar fi putut face chestia asta si cu schimb de id prin mesaje pe pm, dar el inca nu poate primi/trimite ca este membru nou-nout. Ii trebuie sa scrie 30 de mesaje pe forum, pe ariile care conteaza, ca sa aiba casuta activata.

So, probabil ca este bine si asa. :soc:

 

imi pare rau

 

ca nu am putut veni la intalnire .... mi-a intarziat traNvaiu :soc:

si ca nu zicea nicaieri ca doar aia care au fost sunt oameni

 

 

:soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sau puteam sa ti le dam tie :soc:

 

Da, ne-am gindit si la varianta asta, dar uite ca n-a fost o problema sa va ofere id-ul sau.

Nu de alta, dar eu poimiine plec si nu voi mai fi disponibila pina vineri.

 

Saha, esti ilustrarea perfecta a zicalei "unde dai si unde capra" in raspunsul tau de mai sus. :soc:

 

LE: In plus, Drumuri_incrucisate nu este un novice pe internet. Deci explicatia cu "pozele se dau doar celor care au fost" nu era necesara, de fapt, este de la sine inteles din motive clare.

Editat de white.way

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, ne-am gindit si la varianta asta, dar uite ca n-a fost o problema sa va ofere id-ul sau.

Nu de alta, dar eu poimiine plec si nu voi mai fi disponibila pina vineri.

 

Saha, esti ilustrarea perfecta a zicalei "unde dai si unde capra" in raspunsul tau de mai sus. :soc:

 

LE: In plus, Drumuri_incrucisate nu este un novice pe internet. Deci explicatia cu "pozele se dau doar celor care au fost" nu era necesara, de fapt, este de la sine inteles din motive clare.

of, n-am zis-o in sensul ca nu stie ca nu se dau pozele decat celor care au fost, ci poate nu ne-a retinut nickurile la toti. Vad ca s-a inteles gresit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da bine

alesilor :soc:

 

:soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai si cei care nu stau pe mess? :(

Si cred ca stii ca se dau pozele strict la cei care au fost la intrunire. De ex, Saharian NU a fost :soc:

 

Prefer sa le trimit pe mess. Merge mai repede. :soc:

Cred ca am inceput sa va recunosc. Dani, cu tine nu am prea vorbit, dar tin minte ca am facut o remarca la adresa ta si asta ma va ajuta sa te recunosc, da nu... inseamna ca te-am confundat :)

Pozele am sa le dau doar pe cele in care apareti, pt cele in care nu apareti sa le cereti celor care apar in ele. :soc:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×