Sari la conținut
Forum Roportal
Hebe

Nelamuriri legate de concurs

Postări Recomandate

multe felicitari pt inventivitate :airkiss::lol2:)

at avut dreptate cand erati sa ma dati afara k vb eu inainte k e totul nedrept:))

eram extrem de departe de adevar:)) nu e nedrept,,e absolut normal k prima mazgalitura de 5 minute a unui cersetor sa castige :rot:) pai si normal la cat se chinuie o sapt doua sa cerseasca vizualizari sau ce or fi alea pe fb ..omul munceste 5 min..adik da..inteleg

noi astia fara facebook..fara intentii de socializare cu oricine..cu ceva Deminitate ( da cuvant nou pt maj de pe desenatori..stiu sry)..noi o sa ramanem cu faptul k am stat ceva ore bune la un alt desen invizibil

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ceea ce nu ati inteles voi, cei cu "demnitate" este ca:

 

1. Regulile concursului nu se schimba, doar ca voi nu aveti prieteni (si aici nu ma refer la facebook)

2. Se poate castiga doar din vizitele avute de desenul vostru

3. Concursul este pentru toti, pentru cei ce au tablete grafice si pentru cei ce nu au. Sansele sunt egale si nu favorizam pe nimeni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu nu cred ca ai inteles...

vroiam sa spun ca notarea desenelor nu este corecta

1) desenete trebuiau puse toate in acelas timp - sau intr-un interval scurt de timp... dar aici desenele sunt puse in cateva saptamani...

este logic ca cine a pus primul un desen va avea mai multe comentarii sau vizualizari( sau ce or fi alea ) pe fecebook decat unul care a pus ultimul desenul ...

 

2)cineva care nu are un desen foarte reusit poate sa castige doar pentru ca are vizualizari pe fb. cineva care a desenat chiar foarte frumos dar nu are foarte multe vizualizari nu va castiga ...

 

ok am inteles asta dar totusi trebuie apreciat si desenul in sine ... sa zicem 50% reusita desenului si 50% acele vizualizari de pe fb.

 

 

 

 

deci tot cred ca nu este corect dar in fine ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ceea ce nu ati inteles voi, cei cu "demnitate" este ca:

 

1. Regulile concursului nu se schimba, doar ca voi nu aveti prieteni (si aici nu ma refer la facebook)

2. Se poate castiga doar din vizitele avute de desenul vostru

3. Concursul este pentru toti, pentru cei ce au tablete grafice si pentru cei ce nu au. Sansele sunt egale si nu favorizam pe nimeni.

 

 

mie nu mi se par sanse egale,din moment ce un utilizator cu tablita evident poate face un desen mai reusit,iar aia cu mouse n-au sanse prea mari in fata lor].lol eu tot cred ca se va castiga pe popularite adica duh misa e cea mai populara,misa va castiga.iei felicitari.[scuzati,scuzati n-am dat un exemplu prea bun.] sistem de notare de toata coma =)) se castiga pe prietenii,vi se pare corect?vorba lui vis_in_vis:eeh cui ii pasa daca desenu e bun?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mie nu mi se par sanse egale,din moment ce un utilizator cu tablita evident poate face un desen mai reusit,iar aia cu mouse n-au sanse prea mari in fata lor].lol eu tot cred ca se va castiga pe popularite adica duh misa e cea mai populara,misa va castiga.iei felicitari.[scuzati,scuzati n-am dat un exemplu prea bun.] sistem de notare de toata coma =)) se castiga pe prietenii,vi se pare corect?vorba lui vis_in_vis:eeh cui ii pasa daca desenu e bun?

 

 

Stii...asta a sunat urat...

Editat de MisaPyon

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stii...asta a sunat urat...

 

ma bucur.daca era dat de vreun prieten de-al tau nu ai fi spus asta ;)

cred ca am voie sa-mi exprim parerea,din moment ce si altii o fac.daca te deranjeaza spune-i lui hebe sa-mi stearga comentariul si s-a rezolvat.

Editat de FroOzen*Rose^^

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ma bucur.daca era dat de vreun prieten de-al tau nu ai fi spus asta ;)

cred ca am voie sa-mi exprim parerea,din moment ce si altii o fac.daca te deranjeaza spune-i lui hebe sa-mi stearga comentariul si s-a rezolvat.

 

Bineinteles ca ai voie sa iti exprimi parerea dar nu e frumos sa ma dai pe mine exemplu ca o persoana negativa pentru ca nu am nici o vina pentru astfel de lucruri...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bineinteles ca ai voie sa iti exprimi parerea dar nu e frumos sa ma dai pe mine exemplu ca o persoana negativa pentru ca nu am nici o vina pentru astfel de lucruri...

 

nu te-am dat drept exemplu negativ.am dat un exemplu de persoana populara.chiar crezi ca se va vota pe "merit"?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca aceeasi persoana a lasat de 2 ori comentariu la un anumit desen,se puncteaza ambele comentarii ale aceluiasi utilizator de facebook sau o un singur punct de fiecare utilizator in parte?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa se puna doar un punct, pentru ca asa poate cineva sa'i ceara la alt cineva sa'i dea acelasi comentariu de o suta de ori, ceea ce n'ar fi drept.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×