Sari la conținut
Forum Roportal
Hebe

Nelamuriri legate de concurs

Postări Recomandate

Logic era ca , comentariile sa valoreze mai mult din punctaj...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer...nu stiu cine a ales metoda asta de determinare a castigatorilor, dar e o idee foarte proasta dupa parerea mea. Am intalnit pe putin 4 utilizatori care au reusit sa "faca rost" de voturi foarte usor si nu cred ca este vre-o posibilitate sa-i prindeti plus ca una din cele mai simple metode e pur si simplu sa rogi lumea sa te voteze :P). Dupa parerea mea cel mai eficient era ca voi, juriul sa alegeti desenele castigatoare si nu cred ca s-ar fi suparat nimeni(pentru ca ati fi fost in masura sa decideti cu corectitudine apreciind, zic eu). In fine..nu e treaba mea dar sunt de parere ca, tocmai din aceasta cauza site-ul merge atat de prost si sunt atatea dispute, din cauza obtinerii de voturi.

 

 

Succes tuturor participantilor,Jaggy.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un lucru nu inteleg, ce vizite pe site? Cum au fost contorizate aceste "vizite" ?http://media.roportal.ro/forum/style_emoticons/default/wink.gif In regulament specifica "numarul de vizite primite de fiecare desen in parte", nu inteleg cum au scazut asa la desenul meu...puteti sa imi explicati cum ati calculat? :roll: Astept raspuns, mersi anticipat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Un lucru nu inteleg, ce vizite pe site? Cum au fost contorizate aceste "vizite" ?http://media.roportal.ro/forum/style_emoticons/default/wink.gif In regulament specifica "numarul de vizite primite de fiecare desen in parte", nu inteleg cum au scazut asa la desenul meu...puteti sa imi explicati cum ati calculat? :roll: Astept raspuns, mersi anticipat.

 

Vizitele le-am luat din Google Analytics. Daca voi considerati ca numarul de vizite este incorect, postati aici link-ul catre desenul vostru si am sa va dau un screenshot/print screen din Google Analytics.

 

Vizitele le-am luat din Google Analytics. Daca voi considerati ca numarul de vizite este incorect, postati aici link-ul catre desenul vostru si am sa va dau un screenshot/print screen din Google Analytics.

 

La fel si cu Facebook. In cazul in care voi ati numarat mai multe comentarii ca noi, vom verifica din nou :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitele le-am luat din Google Analytics. Daca voi considerati ca numarul de vizite este incorect, postati aici link-ul catre desenul vostru si am sa va dau un screenshot/print screen din Google Analytics.

 

 

 

La fel si cu Facebook. In cazul in care voi ati numarat mai multe comentarii ca noi, vom verifica din nou :roll:

 

 

 

La comentarii e relativ corect, bine numarat, va dau link-ul de la desen http://www.facebook.com/photo.php?fbid=101...121&theater multumesc :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×