Sari la conținut
Forum Roportal
touaregul

The girl next door

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bravo! =de>

 

O sa-o iau si yo pentru ca-mi place mult... mersi pentru informatie... :) :x :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  [Later Edit]Cand o saruta la party (min 29) mai apare 1 data melodia.

[la.E.2] Am scos melodia care iti place. E instrumentala.:

 

Ai melodia asta, Proof ? Daca da, mi-o poti trimite si mie ? Mi-a placut foarte mult ! De fapt, mi-a cam placut tot soundtracca-ul si o sa incerc atunci cand timpul imi va permite sa il descarc si eu...

 

Revenind la film, am reusit si eu sa il vad in aceasta seara (noapte) si pot sa spun ca mi-a placut mult - fata e foarte frumoasa , iar actiunea e si ea tocmai potrivita pentru un film relaxant - insa , in viata reala, daca as da peste o asemenea fata si as afla ce "meserie" are...eh, cu siguranta ca nu as proceda la fel ...

Va recomand tuturor filmul - de preferat sambata sau duminica seara ! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La cea instrumentala... dar si cea din limuzina imi place...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oca, pai le am pe ambele. Spune-mi o metoda prin care sa ti le trimit (pe email tine prea mult , iar pe ym se blocheaza de multe ori).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate nu stiu alta metoda decat ftp, daca ai spatiu pe un server si sa imi dai in linca...daca nu lasa ca o sa incerc sa le caut si eu ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

foarte misto filmul chiar interesant....si iti da si o lectie de viata cred ca nu tre` sa mai comentez ceva....pentru ca cei care la`a vazut isi dau seama singuri ce vreau sa zi ....sau ma rog ......oricum cine nu la`a vazut dati drumul la banda nu mai stati....:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
foarte misto filmul chiar interesant....si iti da si o lectie de viata cred ca nu tre` sa mai comentez ceva....pentru ca cei care la`a vazut isi dau seama singuri ce vreau sa zi ....sau ma rog ......oricum cine nu la`a vazut dati drumul la banda nu mai stati....:)

 

 

 

?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poti cauta pe www.imdb.com - gaseste acolo tot ce vrei despre orice film si actor !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×