Sari la conținut
Forum Roportal
Omulpasare

Femei rele sau barbati indiferenti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mare e gradina lui Doamne Doamne, dar eu am exagerat, si iaca fiind o fire mai poetica am gandit cu inima si fundul...si decizia acum invat s ao accept...stim cu totii ca nu e usor dar vb adevarat mi-ati spus, le stiam dar cred ca am vrut sa imi mai confirme cineva, in 2 saptamani am zburat din bucuresti si ma duc invartindu-ma sa imi refac viata si demnitatea, si da, am cam lasat-o sa mature cu mine pe jos si iaca ca balanta nu s-a mai inclinat in ambele parti...dar fac eu cumva si urc pe baricade, ridic ambasadele si daca e sa fie atunci scot sabia curand ca dragoste cu de-a sila nu se poate. Multumesc tuturor de raspunsuri si sfaturi, sunt dator cu o apa cu vin :)

Ei asa mai merge. :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fara argint, numai vin atunci :-

 

numa aibi grija ca io-s din piatra si daca nu te tii de cuvant te spun la forumisti, in primu rand lu Naema si-o sa fie va di chelea ta.

Editat de DidaJames

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
numa aibi grija ca io-s din piatra si daca nu te tii de cuvant te spun la forumisti, in primu rand lu Naema si-o sa fie va di chelea ta.

 

cum ajung in piatra iti scriu un pm si ne vedem la un vin la bacardi sau in alta parte deal?

 

btw : http://www.youtube.com/watch?v=SB0BwYivtLk

Editat de Omulpasare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cum ajung in piatra iti scriu un pm si ne vedem la un vin la bacardi sau in alta parte deal?

 

btw : http://www.youtube.com/watch?v=SB0BwYivtLk

 

 

nu-mi trebe bacardi, ne vedem in cimitir si daca n-aduci vin d-alaaaaaaaaaa, ci vii cu posirca, iti dau cu sticla undeva si....acolo te las.

 

DEAL? :- :) 8) :) :cry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×