Sari la conținut
Forum Roportal
_Undying_

S-a legalizat astrologia, vrajitoria si ghicitoria

Postări Recomandate

Romania

Un puscarias face partidul puscariasilor.

Ca sa intri in partid trebuie obligatoriu sa ai cazier.

 

Te-am atins intr-un punct sensibil? :lol:

 

Daca nu-ti place sa fi penetrata cu degetul ce treaba am eu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ti se pare normal sa impoziteze vrajitoarele (care i-au tarif cu atat mai mare, cu cat disperarea omului e mai mare) iar pe prostituate nu?

Da, dragule, ba mai mult, mie mi se pare normal ca la vrajitoare sa ti se si returneze banii in termen de 30 de zile, daca nu esti multumit de calitatea serviciului oferit:

"Hire-ai a dreacu', fa, mama Omida, ia-ti vreaja asta expirata inapoi si da-mi banii inapoi, mincati-as pipota!"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aceeasi atitudine o avea si guvernul comunist cu copii handicapati, si nu uita unde s-a ajuns.

Ascunderea si blamarea unui fenomen de catre societate nu duce automat la disparitia lui.

De ce crezi ca prostitutia e legala in multe tari cu nivel de civilizatie peste Romania?

Mai, si crima exista, asta ce inseamna ca tre s-o legalizam??? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca nu-ti place sa fi penetrata cu degetul ce treaba am eu?

 

Nici nu vorbesti corect limba romana. Tu nu stii ce imi place mie, dar tu sigur te faci de ras.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai, si crima exista, asta ce inseamna ca tre s-o legalizam??? :)

Fata de crima eu am o alta abordare, decit sa fie ascunsa in puscarii, ar trebui ca infractorii sa fie condamnati la munca silnica in folosul comunitatii, si sa fie scosi la munca in salopete galbene pe care sa scrie "hot", "criminal", "baba care a furat o piine", "politician corupt". Sa vezi atunci daca n-ar avea alt efect. :lol:

Editat de florianb

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai, si crima exista, asta ce inseamna ca tre s-o legalizam??? :lol:

 

Este legalizata, prin Olanda, se numeste eutanasie.

 

Nici nu vorbesti corect limba romana. Tu nu stii ce imi place mie, dar tu sigur te faci de ras.

 

Daca iti placea, nu ma faceai nesimtit. Eu respect prostituatele cinstite, care isi fac datoria bine si care bineinteles nu urasc barbatii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca iti placea, nu ma faceai nesimtit. Eu respect prostituatele cinstite, care isi fac datoria bine si care bineinteles nu urasc barbatii.

 

Pai nu te-am facut eu nesimtit, ci singur prin ceea ce zici. Ai si ce respecta, ca sa iti fie tie bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai nu te-am facut eu nesimtit, ci singur prin ceea ce zici. Ai si ce respecta, ca sa iti fie tie bine.

 

Eu am povestit in ce hal ajunge o prostituata care nu isi face bine treaba, care uraste barbatii, care vrea sa faca jocuri de putere cu clientii: tu sa iti doresti, iar eu sa te refuz. Intelegi?

Editat de Far_above_the_clouds

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fata de crima eu am o alta abordare, decit sa fie ascunsa in puscarii, ar trebui ca infractorii sa fie condamnati la munca silnica in folosul comunitatii, si sa fie scosi la munca in salopete galbene pe care sa scrie "hot", "criminal", "baba care a furat o piine", "politician corupt". Sa vezi atunci daca n-ar avea alt efect. :lol:

Aha, deci cu criminalii ar avea efect, dar nu si cu prostituatele. Pe ele musai sa le legalizam.

 

Cat despre asta cu legalizarea vrajitoriei, mi se pare o gluma de prost gust, dar tot o gluma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu am povestit in ce hal ajunge o prostituata care nu isi face bine treaba, care uraste barbatii, care vrea sa faca cu clientii jocuri de putere, tu sa iti doresti, iar eu sa te refuz. Intelegi?

 

Nu prea. Cred ca e in capul tau. Doar ce, nu mai exista alte femei? Daca esti disperat..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×